Erasmus + - Aktualności

logo erasmus plusUczniowie, którzy uzyskali najwyższą liczbę punktów w I etapie rekrutacji do projektu „Podróże ze smakiem/Tasty travels”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+, zostali zakwalifikowani do II etapu - rozmowy kwalifikacyjnej z języka angielskiego.

Read more

logo erasmus plusRuszyła rekrutacja na kolejny wyjazd na staż zawodowy realizowany w ramach projektu Erasmus+. Jeżeli chcesz znaleźć się w grupie uczennic i uczniów spędzających miesiąc w słonecznej Walencji, zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi projektu „Podróże ze smakiem / Tasty travels” znajdującymi się w gablocie obok sekretariatu.

Read more

e002Gazpacho, paella czy risotto, a może penne lub fideua? Antipasti czy tapas? Albo tiramisu?

Niektóre nazwy znamy dobrze, inne są zupełnie nowe. Które są potrawami włoskimi, a które hiszpańskimi? Jeśli w środę 28 października słuchaliśmy uważnie prezentacji uczniów, którzy wrócili ze staży zawodowych z Włoch i Hiszpanii, to być może już potrafimy je rozróżnić, a nawet wyobrazić sobie ich smak.

Read more

logo erasmus plusInformujemy, że II etap rekrutacji do projektu „Podróże ze smakiem/Tasty travels”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+, odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2015. Od godziny 10.35 w sali 405 będzie przeprowadzana rozmowa kwalifikacyjna z języka angielskiego. Uczniowie zakwalifikowani do II etapu rekrutacji proszeni są o zgłaszanie się kolejno według list, w pierwszej kolejności osoby znajdujące się na liście zakwalifikowanych wstępnie na staż do Hiszpanii, następnie do Włoch.

Read more

logo erasmus plusProjekt „Podróże ze smakiem / Tasty travels” –

finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+

Hiszpania i Włochy 2015 –

wyniki rekrutacji uczestników staży

Read more

logo erasmus plusProjekt „Podróże ze smakiem” – finansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Programu Erasmus+

Hiszpania i Włochy 2015 -

wyniki pierwszego etapu rekrutacji uczestników staży.

Read more

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820