Aktualności - SOSW

jesienpdp044Pewno nie wszyscy wiedzą, że u nas, w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywają się zajęcia kształtujące kreatywność. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, czasem coś z niczego zrobimy, coś namalujemy, wytniemy lub nakleimy. Za nami złota jesień, zobaczcie zatem nasze jesienne prace.

Read more

rodzina065W piątek 25 maja w internacie odbyło się spotkanie z okazji Święta Rodziny. Uczestniczyli w nim zaproszeni rodzice, goście i nauczyciele. Tegoroczne spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ było relacją z turnusu rehabilitacyjnego w Kołobrzegu. My uczniowie przeżyliśmy cudowną, morską przygodę i postanowiliśmy podzielić się wspomnieniami i wrażeniami z naszymi rodzicami. To przecież przede wszystkim dzięki nim  mogliśmy wyjechać i zobaczyć Bałtyk.

Read more

kolobrzeg16930 osobowa grupa młodzieży Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego od 13 do 27 kwietnia 2018 roku przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Kołobrzegu. Organizatorem dwutygodniowego wypoczynku w kołobrzeskim „Domu Rybaka” było Krośnieńskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Read more

1muzeum002Uczniowie klas II i III przysposabiającej do pracy wraz z opiekunami wybrali się w środę 24 października na Dzień Otwarty do Muzeum Podkarpackiego w Krośnie. Zwiedzili wystawę archeologiczną zorganizowaną wokół fragmentu oryginalnego krośnieńskiego muru obronnego oraz wystawę prezentującą historię Królewskiego Miasta Krosna od jego początków do współczesności.

Read more

godnosc00224 maja to był wyjątkowy i bardzo udany dzień dla uczniów klas I i II Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wyjechaliśmy wspólnie z wychowawcami Dorotą Dołęgowską i Joanną Kościółek do Rymanowa na obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Read more

orewwielkanoc050Jesteśmy już po rekolekcjach, więc najwyższy czas rozpocząć przygotowania do świąt. Wielkanocnego wyglądu nabrały nasze klasy i pokoje. Zielony owies i rzeżucha czekały już na żółte kurczaki i kolorowe pisanki. Z pracowni cukierniczych unosiły się zapachy świątecznych ciast i ciasteczek – tylko zasiadać do stołu.

Read more

Aktualności

Pewno nie wszyscy wiedzą, że u nas, w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywają się zajęcia kształtujące kreatywność. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, czasem coś z niczego zrobimy, coś namalujemy, wytniemy lub nakleimy. Za nami złota jesień, zobaczcie zatem nasze jesienne prace.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820