Aktualności - SOSW

wigiliasosw020 22 grudnia odbyło się w internacie spotkanie wigilijne dla społeczności SOSW, rodziców, młodzieży, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Pan Dyrektor Jan Barsznica powitał wszystkich uczestników spotkania. Następnie młodzież z wszystkich klas SOSW zaprezentowała program artystyczny pt. „Opowieść wigilijna”.

Read more

orew018Ach, co to było za spotkanie! Po prostu niezwykłe: kolorowe, wesołe, przyjacielskie, słodkie, przepyszne. Można by tak wymieniać w nieskończoność. W takim klimacie nawiązaliśmy nowe znajomości. Spotkaliśmy się w OREW-ie w Rymanowie pierwszy raz w pełnym składzie: klasa I i II Przysposabiająca do Pracy wraz z nauczycielami i wychowawcami.

Read more

dzienrodziny032Pod tym hasłem 26 maja w naszym Ośrodku odbył się tegoroczny Dzień Rodziny. Ogromnie się cieszymy, że swoją obecnością zaszczycili nas rodzice oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie z zaprzyjaźnionych placówek.

Read more

orewgok00621 grudnia klasa I i II Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy pod opieką pani Doroty Dołęgowskiej zagościła w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie, gdzie nasi przyjaciele z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego zaprezentowali niezwykły spektakl bożonarodzeniowy pt. „Z miłości do Ciebie” z piękną oprawą muzyczną.

Read more

rymanowzdroj001Niedługo koniec roku szkolnego, czas wycieczkowy w pełni, wszyscy wyjeżdżają, wychodzą, więc i my nie jesteśmy gorsi.

W pełni gotowi do wyprawy na szlak o 9.00 opuściliśmy szkołę. Nie chcąc nadwyrężyć naszych nóg, poprosiliśmy p. Jurka o podwiezienie do Rymanowa-Zdroju.

Read more

lubaczow039

To już X Wojewódzki Festiwal Sztuki w Lubaczowie - i co, znowu bez nas? Nadszedł czas, by to zmienić! Tym bardziej, że tegoroczne hasło festiwalu „Witajcie w naszej bajce” bardzo nas zainteresowało. Kto z nas nie zna kultowych wierszy Jana Brzechwy? Potrafią nie tylko rozśmieszyć nas do łez, ale i dużo nauczyć. Z ogromnego dorobku pana Brzechwy wybraliśmy dwa utwory i pojechaliśmy na festiwal.

Read more

Aktualności

Zimowy rajd pieszy to doskonała przechadzka dla małych i dużych, dla tych wytrawnych i tych dopiero początkujących wędrowców. Chcieliśmy spróbować swoich sił, sprawdzić jak „się miewa” nasza kondycja na początku roku. Niezrażeni nocnym mrozem osiągającym rześkie minus piętnaście spotkaliśmy się w równie rześki poranek i minus osiem . A naszym celem była trasa między-uzdrowiskowa przez Przymiarki. Radośni i zadowoleni, zaopatrzeni ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820