Aktualności - SOSW

rodzina065W piątek 25 maja w internacie odbyło się spotkanie z okazji Święta Rodziny. Uczestniczyli w nim zaproszeni rodzice, goście i nauczyciele. Tegoroczne spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ było relacją z turnusu rehabilitacyjnego w Kołobrzegu. My uczniowie przeżyliśmy cudowną, morską przygodę i postanowiliśmy podzielić się wspomnieniami i wrażeniami z naszymi rodzicami. To przecież przede wszystkim dzięki nim  mogliśmy wyjechać i zobaczyć Bałtyk.

Read more

kolobrzeg16930 osobowa grupa młodzieży Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego od 13 do 27 kwietnia 2018 roku przebywała na turnusie rehabilitacyjnym w Kołobrzegu. Organizatorem dwutygodniowego wypoczynku w kołobrzeskim „Domu Rybaka” było Krośnieńskie Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Read more

czekolada051Wcale nie za górami, nie za lasami, ale w niedalekiej Korczynie jest takie miejsce, w którym wszystko (no prawie wszystko) jest czekoladowe i czekoladą pachnące. Mowa oczywiście o Pijalni Czekolady, gdzie w piątek,  16 marca  grupa uczniów naszego ośrodka uczestniczyła w czekoladowych warsztatach. Prowadził je szef fabryki czekolady pan Mirosław Pelczar.

Read more

godnosc00224 maja to był wyjątkowy i bardzo udany dzień dla uczniów klas I i II Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wyjechaliśmy wspólnie z wychowawcami Dorotą Dołęgowską i Joanną Kościółek do Rymanowa na obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Read more

orewwielkanoc050Jesteśmy już po rekolekcjach, więc najwyższy czas rozpocząć przygotowania do świąt. Wielkanocnego wyglądu nabrały nasze klasy i pokoje. Zielony owies i rzeżucha czekały już na żółte kurczaki i kolorowe pisanki. Z pracowni cukierniczych unosiły się zapachy świątecznych ciast i ciasteczek – tylko zasiadać do stołu.

Read more

obi001Wiosna tuż, tuż… Niecierpliwie wypatrujemy wiosennego słońca, ciepłego wiatru, wysokiej temperatury, aby rozpocząć wiosenne prace w naszym ogrodzie. Niestety śnieg za oknem. Nas, czyli uczniów klasy pierwszej przysposabiającej do pracy, pogoda nie zniechęciła i 9 marca z wielką radością pojechaliśmy na wycieczkę do OBI.

Read more

Aktualności

18.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820