plakat dpu1  plakat konkursy

Aktualności - SOSW

rymanowzdroj001Niedługo koniec roku szkolnego, czas wycieczkowy w pełni, wszyscy wyjeżdżają, wychodzą, więc i my nie jesteśmy gorsi.

W pełni gotowi do wyprawy na szlak o 9.00 opuściliśmy szkołę. Nie chcąc nadwyrężyć naszych nóg, poprosiliśmy p. Jurka o podwiezienie do Rymanowa-Zdroju.

Read more

lubaczow039

To już X Wojewódzki Festiwal Sztuki w Lubaczowie - i co, znowu bez nas? Nadszedł czas, by to zmienić! Tym bardziej, że tegoroczne hasło festiwalu „Witajcie w naszej bajce” bardzo nas zainteresowało. Kto z nas nie zna kultowych wierszy Jana Brzechwy? Potrafią nie tylko rozśmieszyć nas do łez, ale i dużo nauczyć. Z ogromnego dorobku pana Brzechwy wybraliśmy dwa utwory i pojechaliśmy na festiwal.

Read more

obi005Wiosna tuż, tuż i niedługo rozpoczną się prace w ogrodzie. Dlatego 16 marca uczniowie z klasy przysposabiającej do pracy pod opieką pani Doroty Dołęgowskiej wybrali się na lekcje do sklepu ogrodniczego OBI w Miejscu Piastowym. Pojechaliśmy szkolnym busem z naszym niezastąpionym kierowcą, panem Jurkiem.

Read more

dzienrodziny032Pod tym hasłem 26 maja w naszym Ośrodku odbył się tegoroczny Dzień Rodziny. Ogromnie się cieszymy, że swoją obecnością zaszczycili nas rodzice oraz dyrektorzy, nauczyciele i uczniowie z zaprzyjaźnionych placówek.

Read more

orew016Było nam bardzo miło, kiedy zostaliśmy zaproszeni przez Ośrodek Rehabilitacyjno –Edukacyjno –Wychowawczy w Rymanowie na spotkanie z okazji świąt Wielkiej Nocy. Odświętnie ubrani, z małymi upominkami, wiezieni przez p. Jurka dotarliśmy 12 kwietnia na godz.9.30 na miejsce. Wszyscy już na nas czekali.

Read more

baldps006Odpowiadając na zaproszenie Siostry Dyrektor, 15 lutego chętne dziewczyny z internatu uczestniczyły w balu karnawałowym zorganizowanym w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Iwoniczu. Tradycyjnie, mieszkający w DPSie chłopcy przebrani byli w barwne stroje a do tańca przygrywał iwonicki zespół Diamond Duo. Siostry przygotowały również pyszny poczęstunek. Dziękujemy za zaproszenie oraz wspólną zabawę.

Read more

Aktualności

20 listopada w ZS w Iwoniczu odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Obie nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców, po niezwykle zaciętej walce, w imponującym stylu wywalczyły I miejsca. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Iwona Orlińska, Wiktoria Guzik, natomiast chłopców reprezentowali Bartłomiej Wiśniewski i Piotr Wołczański.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820