Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu lub sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja jest przedłużona do 30 kwietnia 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

Aktualności - SOSW

orewwielkanoc050Jesteśmy już po rekolekcjach, więc najwyższy czas rozpocząć przygotowania do świąt. Wielkanocnego wyglądu nabrały nasze klasy i pokoje. Zielony owies i rzeżucha czekały już na żółte kurczaki i kolorowe pisanki. Z pracowni cukierniczych unosiły się zapachy świątecznych ciast i ciasteczek – tylko zasiadać do stołu.

Read more

obi001Wiosna tuż, tuż… Niecierpliwie wypatrujemy wiosennego słońca, ciepłego wiatru, wysokiej temperatury, aby rozpocząć wiosenne prace w naszym ogrodzie. Niestety śnieg za oknem. Nas, czyli uczniów klasy pierwszej przysposabiającej do pracy, pogoda nie zniechęciła i 9 marca z wielką radością pojechaliśmy na wycieczkę do OBI.

Read more

orewgok00621 grudnia klasa I i II Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy pod opieką pani Doroty Dołęgowskiej zagościła w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie, gdzie nasi przyjaciele z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego zaprezentowali niezwykły spektakl bożonarodzeniowy pt. „Z miłości do Ciebie” z piękną oprawą muzyczną.

Read more

czekolada051Wcale nie za górami, nie za lasami, ale w niedalekiej Korczynie jest takie miejsce, w którym wszystko (no prawie wszystko) jest czekoladowe i czekoladą pachnące. Mowa oczywiście o Pijalni Czekolady, gdzie w piątek,  16 marca  grupa uczniów naszego ośrodka uczestniczyła w czekoladowych warsztatach. Prowadził je szef fabryki czekolady pan Mirosław Pelczar.

Read more

wigiliasosw020 22 grudnia odbyło się w internacie spotkanie wigilijne dla społeczności SOSW, rodziców, młodzieży, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Pan Dyrektor Jan Barsznica powitał wszystkich uczestników spotkania. Następnie młodzież z wszystkich klas SOSW zaprezentowała program artystyczny pt. „Opowieść wigilijna”.

Read more

orew018Ach, co to było za spotkanie! Po prostu niezwykłe: kolorowe, wesołe, przyjacielskie, słodkie, przepyszne. Można by tak wymieniać w nieskończoność. W takim klimacie nawiązaliśmy nowe znajomości. Spotkaliśmy się w OREW-ie w Rymanowie pierwszy raz w pełnym składzie: klasa I i II Przysposabiająca do Pracy wraz z nauczycielami i wychowawcami.

Read more

Aktualności

    Pod takim hasłem 12.04.2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Grębowie odbyła się IX edycja Spotkania z Kuchnią. Celem konkursu była integracja uczniów przysposabiających do pracy, wdrażanie ich do doskonalenia własnych umiejętności zawodowych, pokonywanie barier, podnoszenie wiary we własne możliwości przez osiąganie sukcesów.Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Andrzej Warzocha i Michał Masłyk. Wykonali oni „ Deserowy zawrót ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820