Aktualności - SOSW

szopki028Już od grudnia uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, z dużym zaangażowaniem podjęli się przygotowania szopek na międzynarodowy konkurs w Dukli. Bernadka Kudrak, Bartek Raś i Andrzej Warzocha, pod okiem pana Witolda Turowskiego pracowali w drewnie, z którego wykonali prawdziwe „cudeńka”.

Read more

wigiliasosw023To tytuł tegorocznego bożonarodzeniowego przedstawienia, ukazującego odwieczną walkę dobra ze złem, dwie narady anielską i diabelską. Aniołowie głowy swe łamali, jak ludzi przygotować na przyjście Pana, jak sprawić, by ludzie byli dobrzy. Diabły natomiast plan diabelski szykowały, jak przeszkodzić w narodzeniu Pana, jak sprawić, by zło panowało. Mimo diabelskiego sprytu, dobro zwyciężyło. Bóg się narodził, przynosząc na świat pokój i miłość.

Read more

1muzeum002Uczniowie klas II i III przysposabiającej do pracy wraz z opiekunami wybrali się w środę 24 października na Dzień Otwarty do Muzeum Podkarpackiego w Krośnie. Zwiedzili wystawę archeologiczną zorganizowaną wokół fragmentu oryginalnego krośnieńskiego muru obronnego oraz wystawę prezentującą historię Królewskiego Miasta Krosna od jego początków do współczesności.

Read more

wigiliaorew005 20 grudnia nasi uczniowie z klas przysposabiających do pracy pod opieką wychowawców pań: Doroty Dołęgowskiej, Gabrieli Reng i Joanny Kościółek wzięli udział w uroczystej wigilii, na którą zostaliśmy zaproszeni przez dyrekcję Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Rymanowie. W spotkaniu uczestniczył także dyrektor naszego zespołu szkół pan Jan Barsznica.

Read more

jesienpdp044Pewno nie wszyscy wiedzą, że u nas, w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywają się zajęcia kształtujące kreatywność. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, czasem coś z niczego zrobimy, coś namalujemy, wytniemy lub nakleimy. Za nami złota jesień, zobaczcie zatem nasze jesienne prace.

Read more

rodzina065W piątek 25 maja w internacie odbyło się spotkanie z okazji Święta Rodziny. Uczestniczyli w nim zaproszeni rodzice, goście i nauczyciele. Tegoroczne spotkanie miało wyjątkowy charakter, ponieważ było relacją z turnusu rehabilitacyjnego w Kołobrzegu. My uczniowie przeżyliśmy cudowną, morską przygodę i postanowiliśmy podzielić się wspomnieniami i wrażeniami z naszymi rodzicami. To przecież przede wszystkim dzięki nim  mogliśmy wyjechać i zobaczyć Bałtyk.

Read more

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820