EGZAMINY POPRAWKOWE!

  1. Egzamin maturalny w sesji poprawkowej zostanie przeprowadzony 21 sierpnia (wtorek) 2018 r. o godz. 9.00.
    Zdający powinni zgłosić się co najmniej 30 minut wcześniej.
  2. Egzaminy poprawkowe (promocyjne) odbędą się:
    28.08.2018 r. (wtorek) godz. 8:15 - język angielski,
    29.08 2018 r. (środa) godz. 8:15 - matematyka.

Dyrektor ZSGH

Jan Barsznica

 

 

Aktualności - Internat

pozegnaniezsz030A jednak, u nas się popłakali, bo skończyli szkołę i wyjeżdżali z internatu, z miejsca, które przez 3 ostatnie lata było dla nich drugim domem. 21 czerwca w internacie odbyła się uroczysta kolacja, podczas której pożegnaliśmy 13 absolwentów szkoły zawodowej. Wszystko było dokładnie zaplanowane, ale tym razem górę wzięła spontaniczność i wspomnienia powracające wraz z pojawiającymi się na ekranie zdjęciami, ukazującymi, jak bardzo wypiękniały dziewczyny, jak zmężnieli chłopcy i jak wspólnie byli zaangażowani w to, co działo się w internacie w czasie ich pobytu. Każdy z absolwentów otrzymał laurkę ze zdjęciami oraz anioła stróża na dorosłe życie.

Read more

Chcąc je spełnić kilkuosobowprzymiarki036a grupa marzycieli mieszkających w internacie wybrała się we wtorek 22 maja na szczyt iwonickiej góry Przymiarki. Wszystko było, tzn. dobre chęci, lekki wietrzyk, piękne słońce, przejrzystość powietrza 100% i prawie bezchmurne niebo. I co i nic… Marzenie wciąż pozostaje niespełnione…

Read more

m IMG 016„Wiosna – cieplejszy wieje wiatr,

Wiosna – znów nam ubyło lat…”

Za to wraz z wiosną przybyło planów, marzeń i pomysłów. Niektóre już udało nam się zrealizować. Zobaczcie sami. Życzymy wesołych świąt, wiosennego nastroju i miłego oglądania...

Read more

dziendziecka002Dzień Dziecka w internacie, choć nieco spóźniony, bo świętowaliśmy go 5 czerwca obfitował w słodkości i inne atrakcje.  Z tej okazji wybrano najsympatyczniejszych wychowanków internatu. W tym roku zostali nimi: Ewa Jastrząb i Cezary Juszczak. Gratulujemy!!! Cieszymy się, że młodzi mimo natłoku informacji i zdarzeń potrafią dostrzec i docenić dobroć, życzliwość i uczynność.

Read more

maturzysci040„W życiu, życie najważniejsze jest od początku aż po jego kres.

Żadne skarby i żadna wygoda nie znaczą tyle, co życia przygoda…”

Rozstania zwykle są smutne i trudne, szczególnie wtedy, gdy osoby, które opuszczają internat tak bardzo polubiliśmy.

Read more

wielkanoc007To hasło tegorocznego spotkania wielkanocnego, które odbyło się w poniedziałek w internacie. Program artystyczny przygotowany przez młodzież pod opieką wychowawców przypomniał nam, że Chrystus w dzisiejszym świecie, potrzebuje naszych rąk i serc, aby móc pomagać, wspierać, nieść przebaczenie i ukojenie ludziom cierpiącym, potrzebującym i poranionym.

Read more

Aktualności

Społeczność szkolna docenia starania uczniów promujących Gastronomik w środowisku lokalnym. W konkursie „Zareklamuj własną...szkołę” wzięło udział kilkudziesięciu uczniów ZSGH. Spośród najbardziej zaangażowanych w promocję i najbardziej przekonujących, szkolne jury wyłoniło zwycięzców.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820