Aktualności - Internat

lodowisko017

Wszystkim wiadomo, że w Pjongczang olimpijskie trwają zmagania i każdy sportowiec jest spragniony medalu wygrania. My też nie próżnujemy i do sportu się garniemy. 20 lutego wybraliśmy się do Krosna na lodowisko. Już łyżwy na nogach, już wszyscy gotowi, wtem pani Ula mówi: „Jeździcie tak, żebyście wracali cali i zdrowi”.

Read more

wigilia030„Zupełnie nie wiem, kto te święta wymyślił. Wszystkie darmozjady i leniuchy śpiewają beztrosko o śniegu i o tym naiwniaku Mikołaju, który za darmo rozdaje prezenty. Wszyscy robią sobie wolne, właściwie po co? Przecież jest zimno i w ogóle, co można robić z taką ilością wolnego czasu?” Tak w internacie, podczas części artystycznej wigilijnego wieczoru mówił Sknerus, bogacz, który nie widział nic oprócz swoich pieniędzy. Ale tylko do czasu...

Read more

bieszczady003"Zabieszczaduj dzisiaj z nami, tutaj czas anielsko płynie.    
Każdy potok gada z aniołami, o bieszczadzkiej wspomina krainie."

Tak o naszych ukochanych Bieszczadach śpiewa zespół Stare Dobre Małżeństwo i tak śpiewaliśmy my, miłośnicy gór zebrani w świetlicy internatu, w poniedziałkowy, listopadowy wieczór. Zaprosiliśmy też gościa specjalnego...

Read more

m IMG 1047

Wiele talentów w nas drzemie. Część wychodzi, aby ujrzeć światło dzienne, inne jeszcze mocno uśpione czekają na impuls... Dobrym czasem na wychodzenie z uśpienia jest okres Bożego Narodzenia. Pozdrawiamy świątecznie z różnych internackich zakamarków :)

Read more

mikolaj003

6 grudnia w internacie, w czasie nauki własnej panowała cisza, jak makiem siał. Wszyscy pilnie się uczyli, jednocześnie ze zniecierpliwieniem wypatrując Świętego Mikołaja, który już w tamtym roku obiecał, że przyjdzie. A ponieważ Święci zazwyczaj słowa dotrzymują, tak też się stało.

Read more

niepodleglosc011"Dzisiaj wielka jest rocznica -
Jeden
asty Listopada!
Tym, co zmarli za Ojczyznę,
hołd wdzięczności Polska składa..."

W internacie uroczystą wieczornicę rozpoczęliśmy strofami wiersza Ludwika Wiszniewskiego i piosenką "Flaga", którą zaśpiewała  Dominika Adamik, wprowadzając zebranych w podniosły nastrój.

Read more

Aktualności

Zimowy rajd pieszy to doskonała przechadzka dla małych i dużych, dla tych wytrawnych i tych dopiero początkujących wędrowców. Chcieliśmy spróbować swoich sił, sprawdzić jak „się miewa” nasza kondycja na początku roku. Niezrażeni nocnym mrozem osiągającym rześkie minus piętnaście spotkaliśmy się w równie rześki poranek i minus osiem . A naszym celem była trasa między-uzdrowiskowa przez Przymiarki. Radośni i zadowoleni, zaopatrzeni ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820