Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu lub sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja jest przedłużona do 30 kwietnia 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

Aktualności - Internat

m IMG 016„Wiosna – cieplejszy wieje wiatr,

Wiosna – znów nam ubyło lat…”

Za to wraz z wiosną przybyło planów, marzeń i pomysłów. Niektóre już udało nam się zrealizować. Zobaczcie sami. Życzymy wesołych świąt, wiosennego nastroju i miłego oglądania...

Read more

daria001Daria Futyma uczennica klasy pierwszej technikum reprezentowała naszą szkołę w Gminnym Konkursie Inscenizacji Wiersza. Została wyróżniona za prezentację utworu Zbigniewa Herberta „Domysły na temat Barabasza” . Gratulujemy!!! Konkurs odbył się w czwartek 22 marca w sali kina Wczasowicz.

Uczennicę przygotowała pani Agnieszka Masłyk

Read more

m IMG 1047

Wiele talentów w nas drzemie. Część wychodzi, aby ujrzeć światło dzienne, inne jeszcze mocno uśpione czekają na impuls... Dobrym czasem na wychodzenie z uśpienia jest okres Bożego Narodzenia. Pozdrawiamy świątecznie z różnych internackich zakamarków :)

Read more

wielkanoc007To hasło tegorocznego spotkania wielkanocnego, które odbyło się w poniedziałek w internacie. Program artystyczny przygotowany przez młodzież pod opieką wychowawców przypomniał nam, że Chrystus w dzisiejszym świecie, potrzebuje naszych rąk i serc, aby móc pomagać, wspierać, nieść przebaczenie i ukojenie ludziom cierpiącym, potrzebującym i poranionym.

Read more

lodowisko017

Wszystkim wiadomo, że w Pjongczang olimpijskie trwają zmagania i każdy sportowiec jest spragniony medalu wygrania. My też nie próżnujemy i do sportu się garniemy. 20 lutego wybraliśmy się do Krosna na lodowisko. Już łyżwy na nogach, już wszyscy gotowi, wtem pani Ula mówi: „Jeździcie tak, żebyście wracali cali i zdrowi”.

Read more

wigilia030„Zupełnie nie wiem, kto te święta wymyślił. Wszystkie darmozjady i leniuchy śpiewają beztrosko o śniegu i o tym naiwniaku Mikołaju, który za darmo rozdaje prezenty. Wszyscy robią sobie wolne, właściwie po co? Przecież jest zimno i w ogóle, co można robić z taką ilością wolnego czasu?” Tak w internacie, podczas części artystycznej wigilijnego wieczoru mówił Sknerus, bogacz, który nie widział nic oprócz swoich pieniędzy. Ale tylko do czasu...

Read more

Aktualności

    Pod takim hasłem 12.04.2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Grębowie odbyła się IX edycja Spotkania z Kuchnią. Celem konkursu była integracja uczniów przysposabiających do pracy, wdrażanie ich do doskonalenia własnych umiejętności zawodowych, pokonywanie barier, podnoszenie wiary we własne możliwości przez osiąganie sukcesów.Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Andrzej Warzocha i Michał Masłyk. Wykonali oni „ Deserowy zawrót ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820