plakat dpu1  plakat konkursy

Aktualności - Internat

niepodleglosc011"Dzisiaj wielka jest rocznica -
Jeden
asty Listopada!
Tym, co zmarli za Ojczyznę,
hołd wdzięczności Polska składa..."

W internacie uroczystą wieczornicę rozpoczęliśmy strofami wiersza Ludwika Wiszniewskiego i piosenką "Flaga", którą zaśpiewała  Dominika Adamik, wprowadzając zebranych w podniosły nastrój.

Read more

dziennauczycielai001„Najważniejszą rzeczą, jakiej uczą nas nauczyciele,

jest to, że wszyscy jesteśmy sobie potrzebni.”

Ta i wiele innych myśli i cytatów dotyczących pracy nauczyciela, wychowawcy wypełniło wieczorne spotkanie, jakie miało miejsce 17 października w internacie.

Read more

otrzesiny011W poniedziałek 18 września stało się zadość tradycji internackiej. Odbyły się otrzęsiny nowych mieszkańców. Starsi przygotowali szereg konkurencji, w których  młodsi koledzy mogli wykazać się wyobraźnią, poczuciem humoru i umiejętnością zabawy. Całą imprezę rozpoczęliśmy tańcem integracyjnym „Swing w uliczce”, który porwał wszystkich w kowbojskie rytmy i wprawił w dobry nastrój.

Read more

 

tenis0107 listopada wieczorem, sekcja sportowa z paniami: Joanną Kościółek i Haliną Loryś na czele, zorganizowała w naszym internacie turniej tenisa stołowego, który zgromadził sporą grupę chętnej młodzieży. Rozgrywki odbyły się w dwóch kategoriach: męskiej i żeńskiej. Po rozegraniu eliminacji, przeszliśmy do drugiego etapu, w którym wyłonili się najlepsi uczestnicy turnieju.

Read more

klimkowka011Choć tegoroczny wrzesień nie rozpieszczał nas ani ciepłem, ani słońcem, to i tak udało nam się, zgodnie z internacką tradycją, wyruszyć na pieszą pielgrzymkę do kościółka w Klimkówce. Warto było, bo popołudnie okazało się być piękne i słoneczne a i chętnych znalazło się sporo.

Read more

internatWitamy u progu nowego roku szkolnego!

Jeśli chcesz się zakwaterować - zapraszamy

w niedzielę 3 września od godziny 14:00.

Sprawdź, co będzie Ci potrzebne

przy kwaterowaniu

Read more

Aktualności

20 listopada w ZS w Iwoniczu odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Obie nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców, po niezwykle zaciętej walce, w imponującym stylu wywalczyły I miejsca. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Iwona Orlińska, Wiktoria Guzik, natomiast chłopców reprezentowali Bartłomiej Wiśniewski i Piotr Wołczański.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820