Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie kucharz:

  • Catering dietetyczny
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 18 września 2017 r. do 29 września 2017 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego.

 

KOMUNIKAT DLA ABSOLWENTÓW Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

W sekretariacie do odbioru są świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie, dyplomy zawodowe i suplementy

 

Aktualności - Internat

internatWitamy u progu nowego roku szkolnego!

Jeśli chcesz się zakwaterować - zapraszamy

w niedzielę 3 września od godziny 14:00.

Sprawdź, co będzie Ci potrzebne

przy kwaterowaniu

Read more

dziendziecka025

Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie - naucz.

Jeśli nie wie - wytłumacz. Jeśli nie może - pomóż.

Janusz Korczak

31 maja w internacie świętowaliśmy Dzień Dziecka. Rozpoczęliśmy od słodkiego deseru - lodów z galaretką. Pogoda dopisała, więc potem...

Read more

Nie sposób zliczyć tycmaturzysci019h dni, które nasi tegoroczni maturzyści spędzili w internacie. W ciągu 4 lat, było ich sporo. I tak oto w kwietniowy wieczór spotkaliśmy się w internackiej świetlicy, aby podsumować te minione lata. Dla każdego wychowanka została przygotowana prezentacja z dedykacją muzyczną nawiązującą do jego temperamentu, zasług, zachowania.

Read more

pozegnaniezs001Ulicami, uśmiechnięci

Chodzą sobie absolwenci

Popatrz, o popatrz

Wiatr porywa ich marzenia

Już nam mówią do widzenia

Popatrz, o popatrz…

Tę nieco zmienioną wersję piosenki Anny Jantar można było usłyszeć podczas uroczystej kolacji, przygotowanej dla absolwentek szkoły zawodowej. Młodsi koledzy przedstawili również scenkę z internackich zajęć oraz wierszem pisane charakterystyki dziewczyn kończących szkołę, czyli: Agnieszki, Ewy, Ilony, Laury, Ewy i goszczącej u nas często Julki. Absolwentki z rąk pani kierownik otrzymały pamiątkowe laurki i książki.

Read more

czytanie002 Z okazji 150 rocznicy urodzin Władysława Reymonta 24 maja 2017 roku w internacie odbył się konkurs pt. „Mistrz pięknego czytania”. W konkursie wzięła udział liczna grupa uczestników, która miała za zadanie przeczytać w ciągu 5 minut wybrany przez siebie fragment utworu Reymonta.

Read more

wielkanoc028Kim jesteś na tej drodze? To pytanie zadał sobie każdy z nas podczas drogi krzyżowej, którą przeszliśmy wspólnie w czasie spotkania wielkanocnego w internacie. Był to czas refleksji i zadumy nad wartościami naszego życia, w szczególności życia młodego człowieka. Przypomnieliśmy wszystkim, że Jezus bezgranicznie nas kocha i jest naszym najlepszym Przyjacielem. Jedynie w Nim możemy znaleźć oparcie i pomoc.

Read more

Aktualności

W ostatnią sobotę naszego pobytu w Bułgarii wybraliśmy się wraz włoską grupą stażystów na wycieczkę do oddalonej od Sofii o ok. 110 km Kopriwszticy. Pani Diana z Bulgaria Gateway powitała nas i opowiadała o miejscach, które będziemy zwiedzać.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820