Aktualności - Internat

otrzesiny088Sympatyczni, uśmiechnięci, zdolni, zaangażowani, chętni do zabawy, kulturalni, pomysłowi, potrafią śpiewać, malować, biegać, kroić, bezbłędnie rozpoznają smak przypraw, wiedzą już wszystko (no prawie wszystko) o tajnikach życia w internacie, jednym słowem tacy do tańca i do różańca. O kim mowa? O nowych mieszkańcach internatu oraz o pani Bożenie Niziołek, która w tym roku szkolnym debiutuje w roli kierownika.

Read more

klimkowka012Zgodnie z internacką tradycją, odbyliśmy pieszą pielgrzymkę do kościółka w Klimkówce. Dzień 12 września okazał się być pięknym i słonecznym, co sprzyjało naszemu wędrowaniu. Modlitwą różańcową, koronką do Bożego Miłosierdzia oraz śpiewem modliliśmy się o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, a także we własnych intencjach.

Read more

pozegnaniezsz030A jednak, u nas się popłakali, bo skończyli szkołę i wyjeżdżali z internatu, z miejsca, które przez 3 ostatnie lata było dla nich drugim domem. 21 czerwca w internacie odbyła się uroczysta kolacja, podczas której pożegnaliśmy 13 absolwentów szkoły zawodowej. Wszystko było dokładnie zaplanowane, ale tym razem górę wzięła spontaniczność i wspomnienia powracające wraz z pojawiającymi się na ekranie zdjęciami, ukazującymi, jak bardzo wypiękniały dziewczyny, jak zmężnieli chłopcy i jak wspólnie byli zaangażowani w to, co działo się w internacie w czasie ich pobytu. Każdy z absolwentów otrzymał laurkę ze zdjęciami oraz anioła stróża na dorosłe życie.

Read more

przymiarki035

Chcąc, żeby inni też je polubili, zorganizowaliśmy wspólne wyjście internackich pierwszaków i „starszaków”. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała integracji, rozmowom, opalaniu, wypatrywaniu grzybów, podziwianiu widoków. Wróciliśmy pełni pozytywnych wrażeń i energii.

Read more

internatWitamy u progu nowego roku szkolnego!

Jeśli chcesz się zakwaterować - zapraszamy

w niedzielę 2 września od godziny 14:00.

Sprawdź, co będzie Ci potrzebne

przy kwaterowaniu

Read more

dziendziecka002Dzień Dziecka w internacie, choć nieco spóźniony, bo świętowaliśmy go 5 czerwca obfitował w słodkości i inne atrakcje.  Z tej okazji wybrano najsympatyczniejszych wychowanków internatu. W tym roku zostali nimi: Ewa Jastrząb i Cezary Juszczak. Gratulujemy!!! Cieszymy się, że młodzi mimo natłoku informacji i zdarzeń potrafią dostrzec i docenić dobroć, życzliwość i uczynność.

Read more

Aktualności

18.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820