Aktualności - Internat

mikoĹaj039Na jego odwiedziny czekaliśmy cały rok i 6 grudnia zawitał do nas najsympatyczniejszy święty. To on przyprawia wszystkich o szybsze bicie serca i na jego widok wracają wspomnienia z dzieciństwa. Przybycie Świętego Mikołaja zwiastował dźwięk dzwoneczków, a towarzyszyły mu sympatyczne dwa aniołki oraz przebiegły diabełek. Wszyscy zebraliśmy się w internackiej świetlicy, gdzie Św. Mikołaj rozdawał prezenty.

Read more

jarosĹawtenis009Wychowankowie z naszego internatu – Kacper Grasela i Sebastian Kozubal wzięli udział w XI Turnieju Tenisa Stołowego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Szkół z terenu województwa podkarpackiego. Turniej odbył się 6 grudnia w Jarosławiu. Do udziału w zawodach zgłosiło się wiele szkół, a poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Sebastian i Kacper walczyli dzielnie i chociaż nie udało im się stanąć na podium, to godnie reprezentowali naszą szkołę.

Read more

dpsandrzejki008"Prawdziwą miarą osoby jest to, jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi"    Ann Landers 

Nasze uczennice odpowiedziały na zaproszenie Sióstr Felicjanek i we wtorek 27 listopada, w ramach wolontariatu pojechały na zabawę andrzejkową do Domu Pomocy Społecznej w Iwoniczu.

Read more

niepodlegla036Setna Rocznica Odzyskania Niepodległości zdarza się w historii tylko raz. To wyjątkowa okazja do podkreślenia tego, co polskie. Dlatego w internacie 8 listopada zorganizowaliśmy piękny, patriotyczny wieczór. Po odśpiewaniu hymnu, wysłuchaliśmy historii o tym, co wydarzyło się 100 lat temu.

Read more

tenis012Co roku jesienią w internacie młodzież walczy o tytuł mistrza w tenisie stołowym. 29 października tradycji stało się zadość i wieczorem po kilku godzinach rozgrywek wyłonili się zwycięzcy. Walka była zacięta a atmosfera gorąca.

Read more

dziennauczyciela2018032Mowa o wychowawcach pracujących w internacie, którzy 18 października podczas uroczystej gali, otrzymali wyróżnienia w różnych kategoriach. My mieszkańcy internatu spędzamy z wychowawcami bardzo dużo czasu, stąd nie mieliśmy problemów z tym, komu przyznać tytuł Mistrza Elegancji, Piły Roku, Przyjaciółki Roku, czy Stróża Porządku.

Read more

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820