Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

  • Warsztaty sushi
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 10 września 2018 r. do 25 września 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

Aktualności - Internat

przymiarki035

Chcąc, żeby inni też je polubili, zorganizowaliśmy wspólne wyjście internackich pierwszaków i „starszaków”. Piękna, słoneczna pogoda sprzyjała integracji, rozmowom, opalaniu, wypatrywaniu grzybów, podziwianiu widoków. Wróciliśmy pełni pozytywnych wrażeń i energii.

Read more

klimkowka012Zgodnie z internacką tradycją, odbyliśmy pieszą pielgrzymkę do kościółka w Klimkówce. Dzień 12 września okazał się być pięknym i słonecznym, co sprzyjało naszemu wędrowaniu. Modlitwą różańcową, koronką do Bożego Miłosierdzia oraz śpiewem modliliśmy się o pokój na świecie, w naszej Ojczyźnie, a także we własnych intencjach.

Read more

internatWitamy u progu nowego roku szkolnego!

Jeśli chcesz się zakwaterować - zapraszamy

w niedzielę 2 września od godziny 14:00.

Sprawdź, co będzie Ci potrzebne

przy kwaterowaniu

Read more

pozegnaniezsz030A jednak, u nas się popłakali, bo skończyli szkołę i wyjeżdżali z internatu, z miejsca, które przez 3 ostatnie lata było dla nich drugim domem. 21 czerwca w internacie odbyła się uroczysta kolacja, podczas której pożegnaliśmy 13 absolwentów szkoły zawodowej. Wszystko było dokładnie zaplanowane, ale tym razem górę wzięła spontaniczność i wspomnienia powracające wraz z pojawiającymi się na ekranie zdjęciami, ukazującymi, jak bardzo wypiękniały dziewczyny, jak zmężnieli chłopcy i jak wspólnie byli zaangażowani w to, co działo się w internacie w czasie ich pobytu. Każdy z absolwentów otrzymał laurkę ze zdjęciami oraz anioła stróża na dorosłe życie.

Read more

dziendziecka002Dzień Dziecka w internacie, choć nieco spóźniony, bo świętowaliśmy go 5 czerwca obfitował w słodkości i inne atrakcje.  Z tej okazji wybrano najsympatyczniejszych wychowanków internatu. W tym roku zostali nimi: Ewa Jastrząb i Cezary Juszczak. Gratulujemy!!! Cieszymy się, że młodzi mimo natłoku informacji i zdarzeń potrafią dostrzec i docenić dobroć, życzliwość i uczynność.

Read more

Chcąc je spełnić kilkuosobowprzymiarki036a grupa marzycieli mieszkających w internacie wybrała się we wtorek 22 maja na szczyt iwonickiej góry Przymiarki. Wszystko było, tzn. dobre chęci, lekki wietrzyk, piękne słońce, przejrzystość powietrza 100% i prawie bezchmurne niebo. I co i nic… Marzenie wciąż pozostaje niespełnione…

Read more

Aktualności

Kolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820