Wydarzenia - Aktualności

DSC 0008"100 lat w zdrowiu i wolności” pod takim hasłem 1 czerwca odbył się VI Rajd im. dra Józefa Aleksiewicza.

O godzinie 8.00 siódmoklasiści z Klimkówki i Iwonicza wyruszyli wraz z przewodnikami i opiekunami spod swoich szkół. Zgodnie z tradycją, na uczestników oprócz trasy do pokonania, czekały liczne konkursy i zadania. Celem wędrówki był Deptak, serce Iwonicza-Zdroju.

Read more

20180528 140345Bieszczady to doskonałe miejsce, aby oderwać się od szkolnej rzeczywistości i odpocząć w przepięknym otoczeniu. W dniach 28-30 maja br. uczniowie klasy 1 TŻ a pod opieką wychowawczyni pani Krystyny Górskiej i pana Wacława Filipowicza wyruszyli na trzydniową wycieczkę w Bieszczady.

Najpierw odwiedziliśmy Zagórz, a w nim: piękną galerię rzeźby bieszczadzkiej - 14 stacji drogi krzyżowej, która doprowadziła nas do ruin klasztoru Karmelitów Bosych - jednego z nielicznych zachowanych klasztorów warownych w Polsce.

Read more

IMG 0013„Bóg Honor Ojczyzna – w obronie życia” pod takim hasłem 26 maja odbył się Festyn Rodzinny w domu prowadzonym przez siostry Felicjanki w Iwoniczu. W uroczystości brali udział podopieczni sióstr, ich rodziny, przyjaciele oraz zaproszeni goście. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, podjęli się obsługi kelnerskiej tego wyjątkowego wydarzenia.

Read more

zd 01W dniu 22 maja uczniowie klasy lll ZK na  lekcji zawodowej mieli za zadanie zaplanować i  wykonać potrawy charakterystyczne dla różnego rodzaju przyjęć okolicznościowych. Przygotowując się do zajęć wykorzystaliśmy zdobytą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu sporządzania potraw. Na nasz bankiet przygotowaliśmy:
-zakąski: kolorowy chłodnik z papryki, tarteletki z szynką
-danie główne: zupę krem z cukinii z grzanką i chipsami z selera, roladę z indyka w miodzie i sezamie z sosem pomarańczowym, kokosową kaszą bulgur i glazurowaną marchewką
-desery: budyń migdałowy z sosem czekoladowym, leguminę z kaszy jaglanej z musem malinowym oraz deser "ciasteczkowy".
Nasze potrawy prezentowały się znakomicie, jak się okazało również dobrze smakowały. Pracowaliśmy pod opieką Pani Ewy Litarowicz.

Read more

20180516 13120816 maja w Rzeszowie odbyły się XVII Podkarpackie Igrzyska Lekkoatletyczne Szkolnictwa Specjalnego. Wzięli w nim udział uczniowie z Rzeszowa, Mielca, Frysztaka, Ustrzyk Dolnych, Sanoka, Leżajska, Dębicy oraz Bielefeldu (Niemcy). Naszą szkołę reprezentowała sześcioosobowa grupa dziewcząt w składzie: Karolina Wielobób, Katarzyna Zając, Karolina Barud, Andżelika Knap, Aleksandra Wyskiel i Bernadeta Kudrak.

Read more

20180518 092743Dzień otwarty w ZSGH, który odbył się 18 maja i przebiegał pod hasłem „Galeria Innowacji”, skierowany był do tegorocznych absolwentów gimnazjów powiatu krośnieńskiego.

Nasza szkoła, kształcąca od ponad pół wieku młodzież w kierunkach usługowych, starając się sprostać wymaganiom, które w ostatnim czasie rewolucjonizują rynek gastronomiczny
i hotelarski, mogła zapoznać odwiedzających z nowymi trendami w zakresie kształcenia na wszystkich kierunkach, jakie oferujemy w roku szkolnym 2018/2019.

Read more

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820