Wydarzenia - Aktualności

2Uczniowie klasy trzeciej  w zawodzie kucharz wraz z wychowawcą, panią Anną Nycz, zorganizowali w szkole Dzień Szarlotki. Aromatyczne wypieki  cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zaciekawieni uczniowie otrzymali przepisy na prezentowane ciasta,  a zebrane ze sprzedaży pieniądze zostaną przekazane na potrzeby klasowe. Wszystkim bardzo dziękujemy za zakup naszych wypieków.

zd 01     25 września br. klasa II TŻ a uczestniczyła w dwugodzinnych warsztatach w ramach projektu „Bycie Fit  jest Git”, promujących zdrową polską żywność. 
Pomysłodawcy projektu – studenci krakowskich uczelni m.in. UR - Technologii Żywności oraz AWF - Fizjoterapii, przedstawili  w  profesjonalny, a zarazem bardzo ciekawy sposób skalę problemu niewłaściwego odżywiania, błędy żywieniowe  i sposoby ich eliminacji. Zaprezentowali również walory polskiej żywności ekologicznej i zwrócili uwagę na kształtowanie patriotyzmu konsumenckiego. Podsumowaniem warsztatów był quiz z nagrodami oraz  poczęstunek  ekologicznymi polskimi produktami.

Uczniowie klasy II TŻ a

Read more

niepod

Bądź wolna, dumna, wielka! – takie życzenia składaliśmy naszej Ojczyźnie w związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości. Z okazji jubileuszu, ogłosiliśmy w naszej szkole dzień niepodległości, aby uczcić tak ważne dla nas wszystkich wydarzenie.

Read more

IMG 20180921 103143179 HDRKolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Read more

nSzkolny Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej

 

„ZSGH dla Niepodległej”

Read more

5W piękny wrześniowy wtorek klasa 3 ZK zwiedziła Centrum Lecznictwa Uzdrowiskowego im. Edwarda Długosza w Iwoniczu-Zdroju. Zapoznaliśmy się z ofertą usług, które kontynuują 440-letnią tradycję lecznictwa uzdrowiskowego w Iwoniczu-Zdroju. Ucząc się w tak wyjątkowym miejscu, jakim jest właśnie Iwonicz-Zdrój, mamy okazję do korzystania ze swoistego mikroklimatu, a także ze złóż wód leczniczych. Naszą pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę zakończyliśmy odwiedzając tutejszy lokal, ciesząc się smaczną pizzą i dobrym towarzystwem.

 

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820