Wydarzenia - Aktualności

poezja24 października 2018 r., w ramach uroczyście obchodzonej 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, odbył się Szkolny Konkurs Polskiej Poezji Patriotycznej.

Do zmagań konkursowych przystąpiło 9 uczennic, które zaprezentowały własne interpretacje wierszy patriotycznych. Można było wysłuchać utworów Adama Asnyka, Antoniego Słonimskiego, Józefa Mączki, Rajmunda Bergela, Artura Oppmana. Jury dokonało oceny, biorąc pod uwagę opanowanie, rozumienie i interpretację tekstu, poprawność i ekspresję wypowiedzi, umiejętność prezentacji i nawiązania kontaktu z publicznością.

Read more

obr2    Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w konkursie „Biznes klasa 2018” organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Jego celem było wyłonienie podmiotów gospodarczych wykazujących się największymi walorami edukacyjnymi, czyli wyróżniających się na tle innych podmiotów w zakresie wspierania szkół zawodowych w województwie podkarpackim.
     Do konkursu zgłosiliśmy Hotel Nafta-Krosno, który już od wielu lat wspiera Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju, nie tylko materialnie, ale też przyjmując uczniów na praktyki i staże oraz zatrudniając absolwentów.
Podsumowanie konkursu miało miejsce w Rzeszowie podczas konferencji „Współpraca podkarpackiego szkolnictwa zawodowego i biznesu. Mechanizmy - wyzwania”, zorganizowanej przez WUP w Rzeszowie 11.10.2018 r., na którą zostali zaproszeni zarówno przedstawiciele szkół, jak i wyróżnionych zakładów pracy.

Read more

1 16 października 2018 r. tradycyjnie w Zespole Szkół w Iwoniczu miały miejsce Powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej połączone ze sportowym podsumowaniem roku szkolnego 2017/2018 w powiecie krośnieńskim. Wśród zaproszonych gości byli m.in. Starosta Krośnieński Jan Juszczak, wicestarosta Adolf Kasprzyk, członkowie Zarządu Powiatu Krośnieńskiego, radni, wójtowie, burmistrzowie, dyrektorzy szkół, placówek kulturalnych, nauczyciele oraz nagradzana młodzież.

Read more

obrInformujemy, że w dniu 7 listopada 2018r. w naszej szkole odbędzie się

szkolny konkurs umiejętności kulinarnych „KREATYWNY KUCHARZ”,

którego tematem przewodnim jest „Zdrowo na talerzu”.

Konkurs ten jest organizowany przez firmy: DOR 4 FIT oraz BETEX w dzień poprzedzający Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Organizatorzy konkursu dostarczają surowce oraz fundują nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników zmagań konkursowych w finale, a także nagrody specjalne za zajęcie I, II  III miejsca.

Read more

obr 1Informujemy, że w dniu 6 listopada 2018 r.
o godz. 9.30 w sali 308 odbędzie się

Szkolny etap Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności

Tematyka wiodąca tegorocznej Olimpiady to
"
Produkty mleczne - technologia i rola w żywieniu"

Zapraszamy uczniów technikum zainteresowanych problemami żywienia do udziału w Olimpiadzie.

 

Termin zgłoszenia upływa 31 października 2018 r.

Zgłoszenia uczniów przyjmuje pani Iwona Sikorowicz.


 

„Zdrowie człowieka tkwi od pokoleń w tym co ma w głowie i co na stole”

prof. Jan Gawęcki

 8Dzień Edukacji Narodowej jak zwykle w naszej szkole obchodzony był niezwykle uroczyście. Lecz nie bylibyśmy sobą, gdyby program artystyczny przygotowany dla naszych pedagogów, wychowawców, nauczycieli, rodziców i pracowników szkoły, nie poruszał kwestii edukacji z przymrużeniem oka. Tym, którzy troszczą się o nasze wykształcenie, mozolą się nad naszymi charakterami, wskazują najlepsze ścieżki - naszym Nauczycielom-dziękujemy!

Read more

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820