Wydarzenia - Aktualności

1

W Szkolnym Centrum Edukacyjnym, 6 grudnia odbyła się kolejna edycja Narodowego Czytania, której bohaterką była tym razem powieść Stefana Żeromskiego „Przedwiośnie”.

W pięknej scenerii, przy zapalonych lampach naftowych, na tle wystawy „Ta, co nie zginęła”, poświęconej 100-leciu odzyskania przez Polskę niepodległości, fragmenty lektury przeczytali: Małgorzata Szybiak – dyrektor PBW w Krośnie, Monika Subik – dyrektor, etatowy członek Zarządu Starostwa Powiatowego , Jan Barsznica – dyrektor ZSGH, nauczyciele: Magdalena Jacek, Wacław Filipowicz, ks. Karol Wandas oraz uczniowie Mariola Sokół, Weronika Bolanowska, Marek Barzycki, Jakub Anczak, Maja Adamiak i Jakub Rysz. Uroczystość poprowadzili Aleksandra Paradysz i Kamil Frankiewicz.

Read more

    zd 01 MONIN Cup Junior to coroczny konkurs barmański skierowany dla młodzieży szkół średnich z całej Polski. 6 grudnia 2018 r. podczas Gali Finałowej w Warszawie reprezentanci z 28 szkół gastronomicznych zmierzyli się ze sobą w kategorii „long drink” tworząc koktajle bezalkoholowe z wykorzystaniem produktów MONIN. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konkursu było "mix your origins", czyli odwołanie się do regionalnych smaków, produktów i receptur przodków. Uczestnicy mieli za zadanie podkreślić te akcenty w swoich koktajlach. Podczas Gali Finałowej naszą szkołę reprezentowała Andżelika Boroń z klasy III technikum w zawodzie kelner.

Read more

1W dniach 30 listopada i 1 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji pn. „Świąteczna zbiórka żywności” organizowanej przez Bank Żywności. Zbiórka odbywała się w markecie "Biedronka" w Rymanowie. Wolontariusze mieli za zadanie rozdawać ulotki mówiące o akcji oraz przyjmować żywność, którą mieszkańcy Rymanowa i okolic bardzo chętnie ofiarowali.

Read more

zyczliwosc01221 listopada zarówno w szkole jak i w internacie obchodziliśmy „Światowy Dzień Życzliwości”. Tego dnia w szczególny sposób staraliśmy się być dla siebie życzliwi i pomagać sobie z uśmiechem na twarzy. Charakterystycznym symbolem celebrowania tego święta był żółty element garderoby oraz plakietki z napisem Dzień Życzliwości 2018. Wychowankowie internatu pod opieką pani Agnieszki Masłyk przygotowali plakaty pt. „Oderwij i podaruj”.

Read more

zd 01   29 listopada odbyła się II edycja konkursu

Puchar Dyrektora Szkoły.

W tym roku o tytuł najlepszego w zawodzie walczyli kucharze i kelnerzy. Zadaniem kucharzy było przygotowanie dwóch porcji zakąsek i deseru . Do konkursu przystąpiło ośmiu uczniów z klas technikum  w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych.

Read more

krewZ okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża dyrekcja szkoły oraz opiekun Szkolnego Klubu HDK dziękują wszystkim krwiodawcom za piękną humanitarną postawę.

Składają jednocześnie życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz wielu osiągnięć w działalności na rzecz krwiodawstwa.

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820