Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie kucharz:

  • Catering dietetyczny
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 18 września 2017 r. do 29 września 2017 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego.

 

KOMUNIKAT DLA ABSOLWENTÓW Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

W sekretariacie do odbioru są świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie, dyplomy zawodowe i suplementy

 

Wydarzenia - Aktualności

obr 01    Pod takim hasłem w dniach 13 i 14.09.2017r. odbyła się w Miejscu Piastowym  „Międzynarodowa Konferencja organizowana z okazji 100-lecia pracy socjalnej w USA”.  Nasza szkoła miała zaszczyt  przygotowania oprawy gastronomicznej tej uroczystości.
Uczniowie klas  II zawodowej w zawodzie kucharz oraz  I,II,III technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych uczestniczyli w pracach związanych z przygotowaniem wykwintnych potraw na kolację, śniadanie  i uroczysty obiad dla gości  uczestniczących w tej konferencji.  Nakryciem stołów oraz obsługą gości zajęli się uczniowie klas II i III technikum w zawodzie kelner, którzy pracowali w serwisie bufetowym i niemieckim.

Read more

1Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Kościele parafialnym p.w. Św. Iwona w Iwoniczu-Zdroju. O 9.30. zebraliśmy się w stołówce internatu, aby podsumować całoroczną pracę.

Po wprowadzeniu sztandaru oraz odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego głos zabrał dyrektor ZSGH, Jan Barsznica, który wyraził podziękowania nauczycielom oraz rodzicom za trud jaki wkładają w wychowanie i kształcenie młodzieży.

Read more

konie05

Byliśmy tu jesienią i  znów wróciliśmy 14 czerwca 2017 roku. Dlaczego? Bo z Kuby świat wygląda zupełnie inaczej. Bo Kuba poszerza horyzonty. Bo Kuba pozwala spojrzeć na wszystko z zupełnie innej perspektywy. A kto zatęsknił i wrócił? Nasze dzielne szkolne kółko turystyczne.

Read more

festyn13W dniu 11.06.2017 r. delegacja z naszej szkoły brała udział w „Przeglądzie Piosenki Religijnej” w Humniskach. W miłej atmosferze mogliśmy pokazać dzieciom, jak i dorosłym, czego uczymy się w naszej szkole.

Read more

1Lubimy wycieczki , lubimy zwiedzać – więc nic nie było w stanie przeszkodzić nam wyjechać na 3-dniową wycieczkę do Zakopanego. Przygoda zaczęła się 06.06 i trwała do 08.06 br.

W pierwszym dniu odwiedziliśmy Pieniński Park Narodowy, Czorsztyn- zamek oraz zapory.

Po dojechaniu do Zakopanego zwiedziliśmy zabytkowy cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Muzeum Tatrzańskie oraz Gubałówkę z prześlicznymi widokami na Tatry Wysokie.

Read more

1
Ostatnie już w tym roku zawody Licealiady odbyły się 5 i 6 czerwca w Iwoniczu. Tym razem były to rozgrywki piłki nożnej. Obie nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do rozgrywek. Boje były ciężkie do ostatniego gwizdka, a nawet dłużej. Nie obeszło się bez dogrywek, nerwów i wielkich emocji. Ostatecznie dziewczęta zajęły miejsce II, chłopcy ukończyli zawody na miejscu III.

 

Aktualności

W ostatnią sobotę naszego pobytu w Bułgarii wybraliśmy się wraz włoską grupą stażystów na wycieczkę do oddalonej od Sofii o ok. 110 km Kopriwszticy. Pani Diana z Bulgaria Gateway powitała nas i opowiadała o miejscach, które będziemy zwiedzać.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820