Wydarzenia - Aktualności

zd 01    11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które wykazały się bogatą wiedzą na temat żywienia człowieka i produkcji żywności.
Uczennice do olimpiady przygotowywała Iwona Sikorowicz.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Read more

1Niecodziennego wyzwania podjęła się grupa 5 dzielnych hotelarek, która w piątkowy wieczór stanęła za ladą recepcyjną oraz w drzwiach kompleksu „Dwa serca”, witając ponad 300 gości zaproszonych na Galę Piłkarską. Była to pierwsza edycja gali zorganizowana przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej, na którą zostali zaproszeni piłkarze, trenerzy, sędziowie nie tylko z terenu Podkarpacia ale również Słowacji. Nie zabrakło gości honorowych, wśród których znaleźli się wiceprezydent miasta Krosna oraz przedstawiciele władz samorządowych.

Read more

tarW XXI edycji Rankingu Liceów i Techników miesięcznika „Perspektywy” Technikum w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju, po raz drugi, zdobyło tytuł „Brązowej Szkoły 2019” i znalazło się na 27. miejscu wśród techników w województwie podkarpackim oraz wśród 5 najlepszych techników naszego regionu.

Tegoroczny Ranking wymagał analizy osiągnięć 1731 techników. Pod uwagę brane były sukcesy w olimpiadach zawodowych i przedmiotowych, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych na poziomie podstawowym i rozszerzonym oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Zdobycie tytułu „Brązowej Szkoły 2019” jest dla nas powodem do dumy, a zarazem potwierdzeniem wysokiej jakości pracy naszej szkoły.

1W mroźny piątkowy poranek 04.01.2019 r. hotelarze z naszej szkoły przystąpili do rywalizacji w ramach konkursu „Najsprawniejszy uczeń w zawodzie-hotelarz”. Patronat honorowy objął Hotel Nafta Krosno, który jest fundatorem nagród dla najlepszych. Po pierwszym, pisemnym etapie znana jest już grupa hotelarek, która przechodzi do etapu II-praktycznego. Przed nimi przygotowanie autoprezentacji w językach polskim i angielskim oraz propozycji folderu reklamowego z ofertą usługową Hotelu Nafta Krosno.

Read more

9W trosce o zachowanie witalności, wzmocnienie organizmu, regenerację sił 19 grudnia 2018 wybraliśmy się do Jaskini Solnej w Uzdrowisku Iwoniczu-Zdroju.Podczas 45 minutowych seansów w przyjaznej relaksacyjnej atmosferze, wykorzystując naturalną formę terapii, oddychaliśmy powietrzem nasyconym “pierwiastkami życia”: jodem, wapniem, magnezem, potasem, sodem, miedzią, selenem, bromem. Również odpowiednio dobrana relaksacyjna muzyka i koloroterapia pomagała mam się zrelaksować, odprężyć, wyciszyć.

Read more

napro002Uczniowie klas III technikum i III klasy szkoły zawodowej w czwartek 3 stycznia brali udział w spotkaniu z panią Karoliną Siemienowicz – lekarzem, specjalistą naprotechnologii. Wielu z nas pierwszy raz usłyszało o tym, że naprotechnologia jest metodą diagnozowania i leczenia niepłodności małżeńskiej. Opiera się na obserwacji cyklu kobiety, według Modelu Creightona. I w konsekwencji daje szansę poczęcia dziecka w naturalny sposób.

Read more

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820