plakat dpu1  plakat konkursy

Wydarzenia - Aktualności

420 listopada w ZS w Iwoniczu odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Obie nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców, po niezwykle zaciętej walce, w imponującym stylu wywalczyły I miejsca. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Iwona Orlińska, Wiktoria Guzik, natomiast chłopców reprezentowali Bartłomiej Wiśniewski i Piotr Wołczański.

Read more

zd 01 Dnia 16.11.2017 r. w naszej szkole odbył się finał szkolnego konkursu kulinarnego o „Puchar Dyrektora” podczas, którego uczniowie zostali wyróżnieni dyplomami i nagrodami za zajęcie czołowych miejsc. Zadaniem młodych adeptów sztuki kulinarnej było przygotowanie według własnego pomysłu dania głównego z drobiu oraz wkomponowanie w swoją potrawę zestawu surowców przygotowanych przez organizatora konkursu na zasadzie „blackbox-u”. Uczniowie byli oceniani przez dwie komisje: techniczną i degustacyjną. Jury po zsumowaniu punktów wyłoniło zwycięzców.

Read more

1W niedzielę 12.11.2017 r. w sali kina „Wczasowicz” w Iwoniczu-Zdroju nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu: „Aby umarli mogli żyć”, ogłoszonego przez Muzeum Historii Polski, w ramach programu „Patriotyzm Jutra”, realizowanego przez Iwonickie Stowarzyszenie „Ocalić od zapomnienia”.

Read more

3Obchody Dnia Niepodległości tradycyjnie rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz zmarłych nauczycieli, uczniów i pracowników naszej szkoły . Następnie, w asyście pocztu sztandarowego, nauczyciele i uczniowie przeszli do sali kina „Wczasowicz”, gdzie obejrzeli montaż słowno – muzyczny Ku niepodległej, w wykonaniu uczniów klasy III TŻa.

Read more

obrZ radością informujemy, że uczniowie:

  • Tomasz Chmiel z kl. III TŻA,
  • Paweł Fijałka z kl. IV TŻ,
  • Adrianna Jurczak z kl. III TŻA,
  • Wojciech Marek z kl. III TŻA,
  • Damian Mokrzycki z kl. III ZK,
  • Gabriela Niedziela z kl. III TŻA,
  • Norbert Patlewicz z kl. III TŻA,
  • Anna Piątek z kl. III ZK,

zostali zakwalifikowani do

finału Szkolnego Konkursu Kulinarnego o "Puchar Dyrektora Szkoły",

który odbędzie się 16.11.2017r. w sali 204 o godz. 8.00.

Przed Wami ostatnie przygotowania do zmagań finałowych.

Życzymy sukcesów w finale.

zd 01ANGELIKA PARADYSZ z kl. III i PAULINA WILUSZ z kl. IV technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zwyciężyły w eliminacjach szkolnych XXII edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Uczennice sprawdzą swoje siły na etapie okręgowym, który odbędzie się 12 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie.

Read more

Aktualności

20 listopada w ZS w Iwoniczu odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Obie nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców, po niezwykle zaciętej walce, w imponującym stylu wywalczyły I miejsca. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Iwona Orlińska, Wiktoria Guzik, natomiast chłopców reprezentowali Bartłomiej Wiśniewski i Piotr Wołczański.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820