Wydarzenia - Aktualności

20180516 13120816 maja w Rzeszowie odbyły się XVII Podkarpackie Igrzyska Lekkoatletyczne Szkolnictwa Specjalnego. Wzięli w nim udział uczniowie z Rzeszowa, Mielca, Frysztaka, Ustrzyk Dolnych, Sanoka, Leżajska, Dębicy oraz Bielefeldu (Niemcy). Naszą szkołę reprezentowała sześcioosobowa grupa dziewcząt w składzie: Karolina Wielobób, Katarzyna Zając, Karolina Barud, Andżelika Knap, Aleksandra Wyskiel i Bernadeta Kudrak.

Read more

20180518 092743Dzień otwarty w ZSGH, który odbył się 18 maja i przebiegał pod hasłem „Galeria Innowacji”, skierowany był do tegorocznych absolwentów gimnazjów powiatu krośnieńskiego.

Nasza szkoła, kształcąca od ponad pół wieku młodzież w kierunkach usługowych, starając się sprostać wymaganiom, które w ostatnim czasie rewolucjonizują rynek gastronomiczny
i hotelarski, mogła zapoznać odwiedzających z nowymi trendami w zakresie kształcenia na wszystkich kierunkach, jakie oferujemy w roku szkolnym 2018/2019.

Read more

piosenki0076 maja w Korczynie podczas uroczystych obchodów Dnia Patrona Powiatu Krośnieńskiego – św. Józefa Sebastiana Pelczara odbył się koncert laureatów Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Religijnej „Śpiewajmy Świętym”. W gronie laureatów znalazła się Dominika Adamik, która zachwyciła jury wykonaniem piosenki pt. „List do Boga” i zdobyła III miejsce.

Read more

zd 01 W dniach 23-25 kwietnia 2018 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Zabrzu odbył się I Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz. Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej uczniowie mieli do rozwiązania test z teoretycznych wiadomości z zakresu technologii gastronomicznej, towaroznawstwa i wyposażenia technicznego. Zadaniem uczestników w części praktycznej było przygotowanie dwóch porcji: zakąski wegetariańskiej oraz potrawy „z drobiem w roli głównej”. Uczestnikami konkursu byli uczniowie III klas w zawodzie kucharz – finaliści eliminacji wojewódzkich z: Siemianowic Śląskich, Tychów, Tarnowa, Warszawy, Krakowa, Gorlic, Białej Podlaskiej, Lublina, Pleszewa, Lubicza, Wielunia, Włocławka, Tomaszowa Mazowieckiego i Iwonicza-Zdroju.

Read more

11„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas”…. Kolejny już raz pożegnaliśmy uczniów dwóch klas maturalnych. Uroczystość pożegnania zorganizowali uczniowie klas III. Część oficjalną rozpoczął pan Dyrektor, który podsumował osiągnięcia naszych czwartoklasistów i wręczył wyróżniającym się uczniom świadectwa oraz nagrody i listy gratulacyjne dla rodziców. W trakcie uroczystości odbył się również ceremoniał przekazania sztandaru szkoły uczniom klas III.

Read more

3W słoneczny kwietniowy dzień klasy 1BK, III THK oraz III TŻB udały się do budynku sanatorium Sanato, wybudowanego przez Józefa Aleksiewicza. Sylwetkę i działalność patrona szkoły dra Józefa Aleksiewicza przybliżył młodzieży pan Janusz Roszkowski, poeta, prozaik, autor biografii „Józef Aleksiewicz Bohater Iwonicza-Zdroju”.

Read more

Aktualności

24 maja to był wyjątkowy i bardzo udany dzień dla uczniów klas I i II Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wyjechaliśmy wspólnie z wychowawcami Dorotą Dołęgowską i Joanną Kościółek do Rymanowa na obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820