Wydarzenia - Aktualności

obr 01Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018 r.
w naszej szkole odbędzie się

KONKURS KELNERSKI

O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY

Uczniowie będą mieli do wykonania:

  • nakrycie stołu dla dwóch gości według wylosowanego menu
  • napój blenderowany w dwóch porcjach w kategorii " Long drink "
  • kawę cappuccino w dwóch porcjach

Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u pani Marty Fejkiel. Termin zgłoszenia upływa 25 listopada. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu.

Regulamin konkursu

Karolina14.11.2018 r. w Rymanowie odbyły się eliminacje strefowe Podkarpackiego Konkursu Poezji Religijnej. Konkurs, kierowany do młodzieży szkół średnich i dorosłych z powiatów: krośnieńskiego, jasielskiego, bieszczadzkiego, leskiego, brzozowskiego i sanockiego, rozgrywany w trzech kategoriach: recytacja, poezja śpiewana i monodram, cieszy się od wielu lat dużym powodzeniem i przyciąga licznych uczestników.

Read more

ob 01   Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018r w naszej szkole odbędzie się

Konkurs Kulinarny o Puchar Dyrektora Szkoły.

Uczniowie będą mieli za zadanie przygotować według własnego pomysłu 2 porcje zakąski i 2 porcje deseru . Termin zgłoszenia  upływa 23 listopada.

Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u  pani Marty Szelc. Szczegółowe informacje w regulaminie konkursu. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, liczba miejsc ograniczona. Dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody.

Read more

zd 00 8 listopada przypada Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji Szkoła Podstawowa nr 14 w Krośnie, uczestnicząca w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej „Śniadanie daje moc”, zaprosiła nas do siebie. Opiekunka Szkolnego Koła Zdrowego Stylu Życia - Krystyna Górska wraz z uczniami, przybliżyła dzieciom zasady zdrowego odżywiania, a zwłaszcza znaczenie śniadania, jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia.

Read more

11list01100. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę to wydarzenie szczególne. Dlatego społeczność ZSGH wraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Iwoniczu-Zdroju przygotowali uroczyste obchody tego wydarzenia w wyjątkowej formie.

Read more

zd 01Andżelika Pudlik z kl. II i Kamila Jaślar z kl. III technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zwyciężyły w eliminacjach szkolnych XXIII edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Uczennice wykazały się dużą wiedzą z zakresu biologiczno-chemicznych aspektów żywienia człowieka i technologii gastronomicznej z towaroznawstwem.
W eliminacjach szkolnych wzięli również udział uczniowie: Wiktoria Borkowska, Wiktoria Ząbkiewicz, Adrianna Jurczak, Katarzyna Staroń, Angelika Paradysz, Julia Dębiec, Daniel Cwynar, Jakub Obłój, Julia Obłój, Zofia Gajewska, Dytko Natalia, Julia Chłap i Karol Harowicz.

Read more

Aktualności

Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędzie się KONKURS KELNERSKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY Uczniowie będą mieli do wykonania: nakrycie stołu dla dwóch gości według wylosowanego menu napój blenderowany w dwóch porcjach w kategorii " Long drink " kawę cappuccino w dwóch porcjach Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u pani Marty Fejkiel. Termin zgłoszenia upływa 25 listopada. Szczegółowe informacje w regulaminie ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820