Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie kucharz:

• Catering dietetyczny
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 18 września 2017 r. do 29 września 2017 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego.

KOMUNIKAT DLA ABSOLWENTÓW Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

W sekretariacie do odbioru są świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie, dyplomy zawodowe i suplementy

Wojewódzki Konkurs „Najsprawniejszy w zawodzie kucharz”

I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Najsprawniejszy w zawodzie kucharz”

II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Najsprawniejszy w zawodzie kucharz”

Wojewódzki Konkurs „Najsprawniejszy w zawodzie kucharz” jest imprezą cykliczną organizowaną przez SOSW w Iwoniczu Zdroju. W roku szkolnym 2005/2006 reprezentanci naszej szkoły zajęli I i II miejsce. Szkołę reprezentowały uczennice:

- Katarzyna Herbut i Anna Milan przygotowane przez kol. W. Aszklar i B. Korab (I miejsce)
- Agnieszka Starzak i Barbara Gierula przygotowane przez kol. M. Fejkiel i E. Twaróg (II miejsce)

Mistrzami konkursu w latach 2006/2007 zostały uczennice SOSW w Iwoniczu Zdroju - Anna Milan i Katarzyna Herbut z klasy III z"b". Uczennice z naszej szkoły do turnieju przygotowywane były przez panią Wiolettę Aszklar i panią Barbarę Korab - Giefert. Na uwagę zasługuje fakt, że uczennice te powtórzyły swój sukces, ponieważ w poprzedniej edycji turnieju również zdobyły pierwsze miejsce.

II miejsce wywalczyli uczniowie z Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 3 w SOSW nr 1 w Przemyślu,
III miejsce przypadło uczniom z Zasadniczej Szkoły Zawodowej Specjalnej nr 12 w Rzeszowie.

Szkolny konkurs w zawodzie cukiernik

W roku szkolnym 2006/2007

I miejsce zajęła Starzak Agnieszka i Ekiert Marzena
II miejsce Mięsowicz Magdalena i Nowak Edyta.

Konkursy w internacie

Nasi uczniowie i wychowankowie odnoszą sukcesy sportowe w skali imprez światowych (medale na paraolimpiadach i mistrzostwach świata niepełnosprawnych w sportach zimowych - Nagano, tenisie stołowym – Ateny, Meksyk i lekkiej atletyce)

1. Na Mistrzostwach Świata w narciarstwie biegowym w klasie INAS FID w Szwecji Klaudia Sikorska z kl. III Zb zajęła IV i V miejsce w biegach na różnych dystansach.
  2. Na Paraolimpiadzie w Atenach w tenisie stołowym Dorota Klecha z kl. II Zc zdobyła III miejsce.
  3. Dorota Klecha na Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym zajęła II miejsce, a w Turnieju Ogólnopolskim TOP 12 "Sprawni Razem" zdobyła I miejsce.
  4. Na Mistrzostwach Polski "Sprawni Razem" w narciarstwie alpejskim Katarzyna Stasik z kl. I Zb zajęła I miejsce w slalomie gigancie i tytuł mistrzyni Polski w swojej kategorii wiekowej.
  5. Na Mistrzostwach Polski "Sprawni Razem" w lekkiej atletyce Aneta Zygmunt z kl. III Zb zdobyła II miejsce i tytuł wicemistrzyni Polski, a Monika Pelc z kl. II Zc zajęła III miejsce w pchnięciu kulą.
  6. Uczniowie zajmowali wysokie miejsca w indywidualnych i zespołowych biegach przełajowych na szczeblu powiatu.
  7. Na Mistrzostwach Świata w tenisie stołowym w klasie INAS FID w Meksyku, reprezentantka Polski, uczennica klasy Iz"c" Dorota Klecha zdobyła II miejsce i tytuł wicemistrzyni świata. Również II miejsce uzyskała na Mistrzostwach Polski "Sprawni Razem".
  8. Udział w mistrzostwach Polski Sprawni Razem w tenisie ziemnym – przygotowanie, K. Murdzek

Inne znaczące sukcesy sportowe:

1. Monika Pelc - kl. Izc - wicemistrzyni Polski "Sprawni Razem" w pchnięciu kulą.
  2. Katarzyna Stasik - kl. IIIG - wicemistrzyni Polski "Sprawni Razem" w narciarstwie alpejskim.
  3. Barbara Mazur - kl. IIzb - III miejsce na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski "Sprawni Razem" w pięcioboju.
  4. Klaudia Sikorska - kl IIzb - wicemistrzyni i mistrzyni Polski "Sprawni Razem" w narciarstwie klasycznym; brązowa medalistka Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski w biegu na 400 m.
  5. łukasz Pasterczyk i Kinga Lutecka - kl. II zb - IV miejsce w finale Ogólnopolskiego Konkursu Marynistycznego "Razem pod żaglami" w Szczecinie.
  6. Dorota Klecha i Klaudia Sikorska - III miejsce w grze deblowej na Mistrzostwach Polski "Sprawni Razem" w Tenisie Ziemnym.
  7. III miejsce D. Klechy w Mistrzostwach Świata INAS – FID w tenisie stołowym, opiekun – W. Tomkiewicz.
  8. II miejsce A. Starzak w Mistrzostwach Polski w Narciarstwie biegowym Sprawni – Razem – opiekun – K. Murdzek.
  9. I miejsce D. Klechy w Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym Sprawni – Razem opiekun – W. Tomkiewicz.
  10. IV miejsce A. Mazur w Mistrzostwach Polski Sprawni – Razem w skoku w dal, oraz VI miejsce w biegu na 400 metrów - opiekun, J. Kasińska

Aktualności

W ostatnią sobotę naszego pobytu w Bułgarii wybraliśmy się wraz włoską grupą stażystów na wycieczkę do oddalonej od Sofii o ok. 110 km Kopriwszticy. Pani Diana z Bulgaria Gateway powitała nas i opowiadała o miejscach, które będziemy zwiedzać.