stypendium01Uczennica naszej szkoły z klasy IV THK - Klaudia Waniek - odebrała stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się tuż przed świętami 19 grudnia 2018 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Prezes Rady Ministrów przyznał łącznie 218 nagród pieniężnych dla uczniów z Podkarpacia za szczególne osiągnięcia w ubiegłym roku szkolnym. Stypendium przyznawane jest uczniowi klasy maturalnej, który otrzymał promocję z wyróżnieniem i najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazuje szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, uzyskując w niej najwyższe wyniki. Wyróżnionym uczniom pogratulowały wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, wicewojewoda Lucyna Podhalicz i podkarpacki kurator oświaty Małgorzata Rauch.

Uroczystość uświetnili goście specjalni, którymi byli: Roksana Węgiel – zwyciężczyni pierwszej polskiej edycji The Voice Kids oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci, uczennica Szkoły Podstawowej nr 4 w Jaśle; Marta Hamryszczak i Patrycja Wójcik – talenty krasomówcze oraz przedstawiciele Zespołu Szkół Muzycznych nr 2 im. Wojciecha Kilara w Rzeszowie.

Serdecznie gratulujemy Klaudii i życzymy dalszych sukcesów!

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820