wigiliaorew005 20 grudnia nasi uczniowie z klas przysposabiających do pracy pod opieką wychowawców pań: Doroty Dołęgowskiej, Gabrieli Reng i Joanny Kościółek wzięli udział w uroczystej wigilii, na którą zostaliśmy zaproszeni przez dyrekcję Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Rymanowie. W spotkaniu uczestniczył także dyrektor naszego zespołu szkół pan Jan Barsznica.

Obejrzeliśmy piękne świąteczne przedstawienie „Jest taki dzień”, które dostarczyło nam niezapomnianych wrażeń i wzruszeń. Następnie podzieliliśmy się opłatkiem i złożyliśmy sobie świąteczno–noworoczne życzenia. Nie zabrakło radosnego kolędowania i rozmów przy suto zastawionych stołach. Dziękujemy Dyrekcji i Wychowawcom ośrodka za zaproszenie i tak miłe, serdeczne przyjęcie.

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820