1W dniach 30 listopada i 1 grudnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej akcji pn. „Świąteczna zbiórka żywności” organizowanej przez Bank Żywności. Zbiórka odbywała się w markecie "Biedronka" w Rymanowie. Wolontariusze mieli za zadanie rozdawać ulotki mówiące o akcji oraz przyjmować żywność, którą mieszkańcy Rymanowa i okolic bardzo chętnie ofiarowali.

Zbierano najpotrzebniejsze produkty, takie jak mąka, cukier, makarony czy konserwy. Wszystkie dary znajdą się w świątecznych paczkach dla najbardziej potrzebujących rodzin.

„Wszyscy w dobrych humorach zajęliśmy się pomocą przy zbiórce, nawet w sobotę. Osoby, które zostawiały żywność były bardzo życzliwe i hojne, a my byliśmy bardzo zadowoleni z tego, że mogliśmy pomóc innym.” - opowiadają zaangażowani w akcję wolontariusze.

W zbiórce uczestniczyli: Marek Barzycki, Kamila Jaślar, Weronika Jurczak, Beata Miś, Gabriela Niezgodzka, Szymon Owsiany, Katarzyna Różowicz, Agnieszka Solon, Patrycja Twaróg, Karolina Wiernusz oraz Weronika Władyka. Wszystkim serdecznie dziękujemy i gratulujemy postawy 

 

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820