zyczliwosc01221 listopada zarówno w szkole jak i w internacie obchodziliśmy „Światowy Dzień Życzliwości”. Tego dnia w szczególny sposób staraliśmy się być dla siebie życzliwi i pomagać sobie z uśmiechem na twarzy. Charakterystycznym symbolem celebrowania tego święta był żółty element garderoby oraz plakietki z napisem Dzień Życzliwości 2018. Wychowankowie internatu pod opieką pani Agnieszki Masłyk przygotowali plakaty pt. „Oderwij i podaruj”.

Każdy, kto chciał mógł oderwać karteczkę z pozytywną myślą i wręczyć ją wybranej przez siebie osobie. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oraz Młodzieżowej Rady Internatu na ręce Pana Dyrektora złożyli list gratulacyjny oraz podziękowania dla całego zespołu pedagogicznego za okazywaną nam życzliwość. Ponadto kierownictwo otrzymało specjalnie na ten dzień udekorowane pierniki.

Przez szkolną radiolę nadano audycję poświęconą rozpropagowaniu informacji na temat Dnia Życzliwości a wieczorem w internacie braliśmy udział w programie artystycznym, połączonym z konkursami, piosenkami i odgrywanymi scenkami sytuacyjnymi. Chcielibyśmy wpisać ten dzień na stałe w tradycję naszej placówki.

W ramach działań związanych z okazywaniem sobie życzliwości Szkolne Koło Cukiernicze przygotowało bezy, a wolontariuszki Szkolnego Koła Caritas je zapakowały i zawiozły do kuchni dla ubogich prowadzonej przez Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta w Krośnie.

Młodzieżowa Rada Internatu

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820