dpsandrzejki008"Prawdziwą miarą osoby jest to, jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi"    Ann Landers 

Nasze uczennice odpowiedziały na zaproszenie Sióstr Felicjanek i we wtorek 27 listopada, w ramach wolontariatu pojechały na zabawę andrzejkową do Domu Pomocy Społecznej w Iwoniczu.

Swoim zachowaniem potwierdziły, że drugi człowiek jest dla nich ważny.Wiemy, że różne bariery utrudniają życie osób z  niepełnosprawnością, ale to nasz strach przed kontaktem z nimi jest  największą barierą. My pokonujemy te bariery. I cieszy nas każdy uśmiech na twarzy naszych kolegów z zaprzyjaźnionej placówki. Dziękujemy za wspólną zabawę i gościnność!

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820