zd 017 listopada, dzień przed Europejskim Dniem Zdrowego Jedzenia i Gotowania, odbył się Szkolny Konkurs Umiejętności Kulinarnych „Kreatywny  kucharz”, którego tematem przewodnim było „Zdrowo na talerzu”.
Organizatorami konkursu, a także sponsorami surowców i nagród były firmy Dor 4 Fit i Betex. Właściciel firmy Dor 4 Fit, pan Kamil Jarecki, jest absolwentem naszej szkoły. W konkursie wzięło udział 8 osób, które przygotowały 3 porcje dania zasadniczego według własnej aranżacji w czasie  90 minut. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością w komponowaniu dań.


Laureatami konkursu zostali:
1.    Adrianna Jurczak z klasy IV TŻa, która przygotowała  „Fantazyjną roladę z kurczaka z kaszą jaglaną i pesto z bazylii”
2.    Wojciech Marek z klasy IV TŻa sporządzając „Filet z indyka podany na mini spaghetti z buraka, w asyście ziemniaków z ogniska, pora karmelizowanego i sosem borowikowym”
3.    Agata Pojnar z klasy II TŻa, która wykonała  „Roladę indyczą ze szpinakiem z kaszotto i sosem z kurek”
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki ufundowane przez sponsorów – firmy Dor 4 Fit i Betex, zaś laureaci zdobyli nagrody specjalne.
Serdecznie dziękujemy sponsorom za organizację tego przedsięwzięcia, a uczniom za zaangażowanie  i udział w konkursie.

Aktualności

Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędzie się KONKURS KELNERSKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY Uczniowie będą mieli do wykonania: nakrycie stołu dla dwóch gości według wylosowanego menu napój blenderowany w dwóch porcjach w kategorii " Long drink " kawę cappuccino w dwóch porcjach Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u pani Marty Fejkiel. Termin zgłoszenia upływa 25 listopada. Szczegółowe informacje w regulaminie ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820