20181025 111800„Człowieka trzeba mierzyć miarą serca” 

(Święty Jan Paweł II.  Homilia, Sopot, 1999 r.) 

Uroczystości 60-lecia działalności Honorowego Krwiodawstwa w Polsce połączone z obchodami 10-lecia Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie. Na obchody przybyli licznie zaproszeni goście – przedstawiciele władz samorządowych oraz terenowych oddziałów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, członkowie Szkolnych Klubów HDK PCK wraz ze swoimi opiekunami i dyrektorami szkół, a także ks. Prałat Tadeusz Buchowski - kapelan HDK PCK w Krośnie. W jubileuszu uczestniczyli nasi najaktywniejsi krwiodawcy.

W czasie uroczystości statuetką „Serce na dłoni” nagrodzono młodych krwiodawców, którzy oddali najwięcej krwi. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

MATEUSZ DEMBICZAK kl. kl. IV TŻa

WIKTORIA GĄSIOR kl. IV TŻb

WERONIKA PAPROCKA kl. IV TŻa

Dyrekcja szkoły oraz opiekun Szkolnego Klubu HDK PCK gratulują uhonorowanym uczniom oraz kierują słowa uznania za postawę humanitaryzmu i dzielenia się cząstką siebie z drugim człowiekiem.

Aktualności

Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędzie się KONKURS KELNERSKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY Uczniowie będą mieli do wykonania: nakrycie stołu dla dwóch gości według wylosowanego menu napój blenderowany w dwóch porcjach w kategorii " Long drink " kawę cappuccino w dwóch porcjach Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u pani Marty Fejkiel. Termin zgłoszenia upływa 25 listopada. Szczegółowe informacje w regulaminie ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820