Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum i ZSZ/Branżowej Szkoły I stopnia - język angielski branżowy, Technikum klasy II, III i IV w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

Warsztaty sushi, Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie, Kuchnia fusion, Cetering dietetyczny, Kurs kelnerski

oraz w zawodzie kelner:

Kurs barmański, Kurs baristyczny i Kurs sommelierski

dla nauczycieli - Kurs sommelierski

Rekrutacja trwa od 11 stycznia 2019 r. do 21 stycznia 2019 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

1muzeum002Uczniowie klas II i III przysposabiającej do pracy wraz z opiekunami wybrali się w środę 24 października na Dzień Otwarty do Muzeum Podkarpackiego w Krośnie. Zwiedzili wystawę archeologiczną zorganizowaną wokół fragmentu oryginalnego krośnieńskiego muru obronnego oraz wystawę prezentującą historię Królewskiego Miasta Krosna od jego początków do współczesności.

W jednej z sal muzealnych uczniowie obejrzeli wystawę największej kolekcji lamp naftowych w Europie. Oprócz zwiedzania uczestniczyli także w warsztatach podróżniczych „Poznajemy świat” oraz w pałacowym czytadle – „Przygody Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego. Świetnie się bawili, grając w gry planszowe  przybliżające archeologię oraz sztukę Podkarpacia.

Wizyta w muzeum, to strzał w dziesiątkę, dużo pozytywnej energii i nowych wiadomości o naszym regionie.

 

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820