1muzeum002Uczniowie klas II i III przysposabiającej do pracy wraz z opiekunami wybrali się w środę 24 października na Dzień Otwarty do Muzeum Podkarpackiego w Krośnie. Zwiedzili wystawę archeologiczną zorganizowaną wokół fragmentu oryginalnego krośnieńskiego muru obronnego oraz wystawę prezentującą historię Królewskiego Miasta Krosna od jego początków do współczesności.

W jednej z sal muzealnych uczniowie obejrzeli wystawę największej kolekcji lamp naftowych w Europie. Oprócz zwiedzania uczestniczyli także w warsztatach podróżniczych „Poznajemy świat” oraz w pałacowym czytadle – „Przygody Koziołka Matołka” Kornela Makuszyńskiego. Świetnie się bawili, grając w gry planszowe  przybliżające archeologię oraz sztukę Podkarpacia.

Wizyta w muzeum, to strzał w dziesiątkę, dużo pozytywnej energii i nowych wiadomości o naszym regionie.

 

Aktualności

Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędzie się KONKURS KELNERSKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY Uczniowie będą mieli do wykonania: nakrycie stołu dla dwóch gości według wylosowanego menu napój blenderowany w dwóch porcjach w kategorii " Long drink " kawę cappuccino w dwóch porcjach Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u pani Marty Fejkiel. Termin zgłoszenia upływa 25 listopada. Szczegółowe informacje w regulaminie ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820