918.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Po zaciętej walce w kategorii dziewcząt wygrała drużyna uczennic IV klas, które wystąpiły w składzie: Natalia Masłyk (kapitan), Gabriela Szczepanik, Gabriela Niedziela, Anna Wiewiórska, Patrycja Szymańska, Natalia Dytko i Anita Kuźnar. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z I klasy, a podium uzupełniły uczennice z klas III. W kategorii chłopców o zwycięstwie zadecydowały tzw. „małe punkty”. Ostatecznie z obrony tytułu z poprzedniego roku cieszyła się drużyna chłopców z III THK, która wystąpiła w składzie: Jakub Potocki (kapitan), Bałon Krystian, Tomasz Dudzik, Dorian Rodzinka, Mirosław Kijowski, Łukasz Turek, Sebastian Kozubal. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klas najstarszych, a trzecie drużyna łączona chłopców z klas I TŻ i II TŻ. Puchary zwycięzcom wręczył Dyrektor ZSGH Pan Jan Barsznica.

 

Aktualności

Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędzie się KONKURS KELNERSKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY Uczniowie będą mieli do wykonania: nakrycie stołu dla dwóch gości według wylosowanego menu napój blenderowany w dwóch porcjach w kategorii " Long drink " kawę cappuccino w dwóch porcjach Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u pani Marty Fejkiel. Termin zgłoszenia upływa 25 listopada. Szczegółowe informacje w regulaminie ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820