Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum i ZSZ/Branżowej Szkoły I stopnia - język angielski branżowy, Technikum klasy II, III i IV w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

Warsztaty sushi, Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie, Kuchnia fusion, Cetering dietetyczny, Kurs kelnerski

oraz w zawodzie kelner:

Kurs barmański, Kurs baristyczny i Kurs sommelierski

dla nauczycieli - Kurs sommelierski

Rekrutacja trwa od 11 stycznia 2019 r. do 21 stycznia 2019 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

918.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Po zaciętej walce w kategorii dziewcząt wygrała drużyna uczennic IV klas, które wystąpiły w składzie: Natalia Masłyk (kapitan), Gabriela Szczepanik, Gabriela Niedziela, Anna Wiewiórska, Patrycja Szymańska, Natalia Dytko i Anita Kuźnar. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z I klasy, a podium uzupełniły uczennice z klas III. W kategorii chłopców o zwycięstwie zadecydowały tzw. „małe punkty”. Ostatecznie z obrony tytułu z poprzedniego roku cieszyła się drużyna chłopców z III THK, która wystąpiła w składzie: Jakub Potocki (kapitan), Bałon Krystian, Tomasz Dudzik, Dorian Rodzinka, Mirosław Kijowski, Łukasz Turek, Sebastian Kozubal. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klas najstarszych, a trzecie drużyna łączona chłopców z klas I TŻ i II TŻ. Puchary zwycięzcom wręczył Dyrektor ZSGH Pan Jan Barsznica.

 

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820