15.10.2018 r. w Iwoniczu odbyła się powiatowa edycja biegów sztafetowych w ramach Licealiady, podczas której nie zabrakło naszych dzielnych reprezentantów. Drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Masłyk, Gabriela Niedziela, Klaudia Perłak, Natalia Dytko, Klaudia Marchewka, Halina Marczak, Marlena Solon, Wiktoria Klamut, Małgorzata Herbut i Zuzanna Sołtysik po zaciętej walce do ostatnich metrów zajęła 1 miejsce, uzyskując tym samym awans do etapu rejonowego, który odbędzie się w Krośnie. 3 miejsce wywalczyli natomiast nasi panowie, którzy wystąpili w składzie: Miłosz Adamiak, Tomasz Dudzik, Dominik Glazar, Krystian Kopacz, Miłosz Paradysz, Norbert Patlewicz, Jakub Potocki, Dominik Reguła, Karol Szymbara, Paweł Zych. Zawodnikom gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych startach.

 

Aktualności

Pewno nie wszyscy wiedzą, że u nas, w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywają się zajęcia kształtujące kreatywność. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, czasem coś z niczego zrobimy, coś namalujemy, wytniemy lub nakleimy. Za nami złota jesień, zobaczcie zatem nasze jesienne prace.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820