otrzesiny088Sympatyczni, uśmiechnięci, zdolni, zaangażowani, chętni do zabawy, kulturalni, pomysłowi, potrafią śpiewać, malować, biegać, kroić, bezbłędnie rozpoznają smak przypraw, wiedzą już wszystko (no prawie wszystko) o tajnikach życia w internacie, jednym słowem tacy do tańca i do różańca. O kim mowa? O nowych mieszkańcach internatu oraz o pani Bożenie Niziołek, która w tym roku szkolnym debiutuje w roli kierownika.

W czwartek 27 września, w internacie odbyły się otrzęsiny w czasie, których pierwszoklasiści wykonali wiele zadań przygotowanych przez starszych kolegów, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali mianowani na mieszkańców internatu.

Kochani! Życzymy Wam, aby pobyt w internacie był dla Was przyjemnością, byście znaleźli tutaj przyjaciół na całe życie i czuli się u nas, jak w domu.

Pani Bożenie naszej nowej pani kierownik, życzymy, by z łatwością ogarniała cały internacki kram, by zawsze znajdowała sposób na rozwiązanie młodzieńczych problemów, które zwykle wydają się nie do rozwiązania.

 

Aktualności

18.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820