otrzesiny088Sympatyczni, uśmiechnięci, zdolni, zaangażowani, chętni do zabawy, kulturalni, pomysłowi, potrafią śpiewać, malować, biegać, kroić, bezbłędnie rozpoznają smak przypraw, wiedzą już wszystko (no prawie wszystko) o tajnikach życia w internacie, jednym słowem tacy do tańca i do różańca. O kim mowa? O nowych mieszkańcach internatu oraz o pani Bożenie Niziołek, która w tym roku szkolnym debiutuje w roli kierownika.

W czwartek 27 września, w internacie odbyły się otrzęsiny w czasie, których pierwszoklasiści wykonali wiele zadań przygotowanych przez starszych kolegów, złożyli uroczyste ślubowanie i zostali mianowani na mieszkańców internatu.

Kochani! Życzymy Wam, aby pobyt w internacie był dla Was przyjemnością, byście znaleźli tutaj przyjaciół na całe życie i czuli się u nas, jak w domu.

Pani Bożenie naszej nowej pani kierownik, życzymy, by z łatwością ogarniała cały internacki kram, by zawsze znajdowała sposób na rozwiązanie młodzieńczych problemów, które zwykle wydają się nie do rozwiązania.

 

Aktualności

Pewno nie wszyscy wiedzą, że u nas, w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywają się zajęcia kształtujące kreatywność. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, czasem coś z niczego zrobimy, coś namalujemy, wytniemy lub nakleimy. Za nami złota jesień, zobaczcie zatem nasze jesienne prace.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820