Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

  • Warsztaty sushi
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 10 września 2018 r. do 25 września 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

2

,,Wybiła już godzina

Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.

Znów dni popłyną pracowite

Nad książką, nad zeszytem..."

 

Stało się...zakończyły się wakacje-czas błogiego odpoczynku, podróży i słońca. Społeczność naszej szkoły zebrała się najpierw w kościele w Iwoniczu-Zdroju na Mszy świętej a następnie na szkolnym boisku, by wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny. Prowadzący wspomnieli wrzesień 1939 roku, kiedy o świcie nie wybrzmiał szkolny dzwonek, a rozległy się strzały. Rozpoczęła się II wojna światowa.

 

Pan Dyrektor Jan Barsznica powitał wszystkich zebranych, w szczególności uczniów klas pierwszych, zachęcił do angażowania się w życie naszej placówki, a także życzył, by ten rok okazał się czasem dobrze wykorzystanym. Dla uczniów i nauczycieli będzie to czas wytężonej pracy, mamy jednak nadzieję, że wszyscy dołożymy starań, by nasza szkoła byla miejscem przyjaznym i życzymy udanego, bezpiecznego i obfitującego w sukcesy nowego roku szkolnego.

 

Aktualności

Kolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820