2

,,Wybiła już godzina

Dzwonek! Rok szkolny się zaczyna.

Znów dni popłyną pracowite

Nad książką, nad zeszytem..."

 

Stało się...zakończyły się wakacje-czas błogiego odpoczynku, podróży i słońca. Społeczność naszej szkoły zebrała się najpierw w kościele w Iwoniczu-Zdroju na Mszy świętej a następnie na szkolnym boisku, by wspólnie rozpocząć nowy rok szkolny. Prowadzący wspomnieli wrzesień 1939 roku, kiedy o świcie nie wybrzmiał szkolny dzwonek, a rozległy się strzały. Rozpoczęła się II wojna światowa.

 

Pan Dyrektor Jan Barsznica powitał wszystkich zebranych, w szczególności uczniów klas pierwszych, zachęcił do angażowania się w życie naszej placówki, a także życzył, by ten rok okazał się czasem dobrze wykorzystanym. Dla uczniów i nauczycieli będzie to czas wytężonej pracy, mamy jednak nadzieję, że wszyscy dołożymy starań, by nasza szkoła byla miejscem przyjaznym i życzymy udanego, bezpiecznego i obfitującego w sukcesy nowego roku szkolnego.

 

Aktualności

Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędzie się KONKURS KELNERSKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY Uczniowie będą mieli do wykonania: nakrycie stołu dla dwóch gości według wylosowanego menu napój blenderowany w dwóch porcjach w kategorii " Long drink " kawę cappuccino w dwóch porcjach Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u pani Marty Fejkiel. Termin zgłoszenia upływa 25 listopada. Szczegółowe informacje w regulaminie ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820