Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

  • Warsztaty sushi
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 10 września 2018 r. do 25 września 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

pozegnaniezsz030A jednak, u nas się popłakali, bo skończyli szkołę i wyjeżdżali z internatu, z miejsca, które przez 3 ostatnie lata było dla nich drugim domem. 21 czerwca w internacie odbyła się uroczysta kolacja, podczas której pożegnaliśmy 13 absolwentów szkoły zawodowej. Wszystko było dokładnie zaplanowane, ale tym razem górę wzięła spontaniczność i wspomnienia powracające wraz z pojawiającymi się na ekranie zdjęciami, ukazującymi, jak bardzo wypiękniały dziewczyny, jak zmężnieli chłopcy i jak wspólnie byli zaangażowani w to, co działo się w internacie w czasie ich pobytu. Każdy z absolwentów otrzymał laurkę ze zdjęciami oraz anioła stróża na dorosłe życie.

Miłym akcentem były podziękowania absolwentów dla pani kierownik i wychowawców a także niespodzianka w postaci prezentacji ze zdjęciami i powiedzeniami wychowawców.

W czasie uroczystości młodzież serdecznie podziękowała pani kierownik Halinie Józefczyk-Habrat i pani Krystynie Ryniak, które przechodzą na zasłużoną emeryturę.

Drogie Panie!

Dziękujemy Wam za troskę, trud, za długoletnie zaangażowanie w wychowywanie młodego pokolenia. Dziękujemy za Waszą obecność, za bycie z nami nawet wtedy, gdy zaplanowany czas pracy dawno minął. Dziękujemy za uśmiech, okazane serce i prostowanie naszych życiowych dróg. Dziękujemy za pomoc i dobre rady, za wybaczanie i dawanie kolejnych szans. Dziękujemy za mobilizowanie do nauki i tłumaczenie matematyki, za ciekawe pomysły i atmosferę, dzięki której czuliśmy się w internacie, jak w domu. Te łzy wzruszenia, które nam towarzyszą świadczą o tym, że mimo czasem trudnych chwil, dobrze nam było razem.

Zarówno absolwentom, jak i Paniom przechodzącym na emeryturę życzymy,

by ten nowy etap w Waszym życiu był szczęśliwy, a ludzie, których spotkacie życzliwi i kochający.

Pamiętajcie, u nas zawsze jesteście mile widziani!!!

Aktualności

Kolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820