kajaki01Na początek pytanie dla wszystkich przemęczonych i przepracowanych: Jak najlepiej przywitać wakacje?
Poprawna odpowiedź: Oczywiście AKTYWNIE!!!
Zachęcamy zatem wszystkich do aktywności – pogoda wszak wakacyjna. Tym razem proponujemy spływ kajakowy dla początkujących i zaawansowanych.

Jak się do tego zabrać? Namówić grupę fajnych ludzi na ciekawy wypad. Zadzwonić do wypożyczalni i zamówić kajaki. Stawić się na umówioną godzinę na przystani w Sanoku gdzie sympatyczny pan Michał omówi tajniki trzymania wiosła i wsiadania do kajaka. Wspomni też o tym, że kajak bywa sterowny, jeśli dwóch pasażerów chce tego samego smiley laughing
A potem czeka was wodna przygoda.
My wybraliśmy opcję spływu z Sanoka do Tyrawy Solnej na trasie około 12 km. Przed spływem oczywiście pasowanie wiosłem oraz instrukcja ratownika i przewodnika. W każdym kajaku dwie osoby, dwa wiosła i trochę jedzenia. Dwie – trzy godzinki wiosłowania z licznymi postojami na podziwiane widoków i nadrabianie kalorii oraz podziwianie umiejętności zdobytych przez innych wiosłujących ;). To już kolejna taka wyprawa, bo połknęliśmy bakcyla i wciąż nas ciągnie nad San. Nie było łatwo, pogoda płatała nam figle, ale najwytrwalsi nie poddali się i mogli znów podziwiać fantastyczne niebieskie ważki, żurawie czy kaczki z młodymi, które za każdym razem towarzyszą naszym wyprawom. Tym razem mieliśmy także okazję podziwiać zaskrońca przemierzającego San wpław. Ci początkujący - opanowali sztukę trzymania wioseł; ci zaawansowani - doskonalili umiejętności. Słowem – pod koniec spływu wszyscy płynęli tam, gdzie zamierzali.
Wyprawę zakończyliśmy zachwyceni promieniami słońca, które sprawiły, że do kibicowania naszym piłkarzom nie musimy szukać dodatkowych strojów smiley cool Polska biało-czerwoni.

Do zobaczenia na szlakach smiley wink
szkolne kółko turystyczne

Aktualności

Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędzie się KONKURS KELNERSKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY Uczniowie będą mieli do wykonania: nakrycie stołu dla dwóch gości według wylosowanego menu napój blenderowany w dwóch porcjach w kategorii " Long drink " kawę cappuccino w dwóch porcjach Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u pani Marty Fejkiel. Termin zgłoszenia upływa 25 listopada. Szczegółowe informacje w regulaminie ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820