piosenki0076 maja w Korczynie podczas uroczystych obchodów Dnia Patrona Powiatu Krośnieńskiego – św. Józefa Sebastiana Pelczara odbył się koncert laureatów Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Religijnej „Śpiewajmy Świętym”. W gronie laureatów znalazła się Dominika Adamik, która zachwyciła jury wykonaniem piosenki pt. „List do Boga” i zdobyła III miejsce.

W konkursie naszą szkołę reprezentowały również Maja Adamiak oraz Patrycja Szymańska.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy, by ich śpiew rozbrzmiewał na Bożą chwałę

i ku radości nas słuchających!

 

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820