piosenki0076 maja w Korczynie podczas uroczystych obchodów Dnia Patrona Powiatu Krośnieńskiego – św. Józefa Sebastiana Pelczara odbył się koncert laureatów Powiatowego Konkursu Polskiej Pieśni Religijnej „Śpiewajmy Świętym”. W gronie laureatów znalazła się Dominika Adamik, która zachwyciła jury wykonaniem piosenki pt. „List do Boga” i zdobyła III miejsce.

W konkursie naszą szkołę reprezentowały również Maja Adamiak oraz Patrycja Szymańska.

Uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy, by ich śpiew rozbrzmiewał na Bożą chwałę

i ku radości nas słuchających!

 

Aktualności

    Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w konkursie „Biznes klasa 2018” organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Jego celem było wyłonienie podmiotów gospodarczych wykazujących się największymi walorami edukacyjnymi, czyli wyróżniających się na tle innych podmiotów w zakresie wspierania szkół zawodowych w województwie podkarpackim.     Do konkursu zgłosiliśmy Hotel Nafta-Krosno, ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820