maturzysci040„W życiu, życie najważniejsze jest od początku aż po jego kres.

Żadne skarby i żadna wygoda nie znaczą tyle, co życia przygoda…”

Rozstania zwykle są smutne i trudne, szczególnie wtedy, gdy osoby, które opuszczają internat tak bardzo polubiliśmy.

Zależało nam, by ten wieczór był wyjątkowy, wesoły i niezapomniany – dlatego młodsi koledzy pod opieką wychowawców, przygotowali program z wieloma niespodziankami. Dla każdego maturzysty na scenie wystąpiła znana gwiazda muzyki rozrywkowej – byli to m.in. Edyta Górniak, Sting, zespół Łzy, Hot Girls. Galę poprowadzili znani prezenterzy telewizyjni. Oprócz muzycznych niespodzianek, oglądaliśmy zdjęcia z kilkuletniego pobytu w internacie, wspominaliśmy zabawne historie, pani kierownik wręczyła absolwentom pamiątkowe laurki i anioły przynoszące szczęście. Maturzyści w ciepłych słowach podziękowali wychowawcom za opiekę, pomoc, uśmiech i wsparcie w trudnych chwilach.

Naszym wyjątkowym absolwentom życzymy powodzenia na egzaminach maturalnych, a także realizacji planów oraz jak najwięcej powodów do uśmiechu każdego dnia. Mamy nadzieję, że lata spędzone z nami w internacie będziecie wspominać miło i czasem nas tu odwiedzicie. Do zobaczenia!

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820