katyn16Powiatowe obchody upamiętniające 78. rocznicę zbrodni katyńskiej oraz 8. rocznicę katastrofy smoleńskiej odbyły się 12 kwietnia 2018 r. pod pomnikiem Ofiar Katynia w Krośnie. W uroczystości udział wzięły władze samorządowe województwa, miasta, powiatu, stowarzyszeń oraz placówek oświatowych.

Naszą szkołę reprezentowali: dyrektor pan Jan Barsznica, poczet sztandarowy w składzie: Kacper Justkowski, Agata Wołczńaska i Martyna Krupska oraz uczniowie klasy II THK.
Tradycyjnie, w hołdzie pomordowanym i tragicznie zmarłym, delegacje zapaliły znicze i złożyły wiązanki kwiatów.

Aktualności

    Nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w konkursie „Biznes klasa 2018” organizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Rzeszowie. Jego celem było wyłonienie podmiotów gospodarczych wykazujących się największymi walorami edukacyjnymi, czyli wyróżniających się na tle innych podmiotów w zakresie wspierania szkół zawodowych w województwie podkarpackim.     Do konkursu zgłosiliśmy Hotel Nafta-Krosno, ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820