1W piątek 6 kwietnia podczas zimnej, deszczowej aury odbyły się indywidualno-drużynowe biegi przełajowe z udziałem naszych dzielnych reprezentantów. Drużyna dziewcząt w składzie: Natalia Masłyk, Gabriela Niedziela, Gabriela Szczepanik, Klaudia Marchewka, Halina Marczak, Marlena Solon, wywalczyły 2 miejsce uzyskując tym samym kwalifikację do etapu rejonowego, który odbył się już przy bardziej sprzyjających warunkach pogodowych, 10 kwietnia w Krośnie. Dodatkowo indywidualnie Natalia Masłyk była najszybsza na mecie, a Gabriela Niedziela zajęła 4 miejsce. Drużyna chłopców w składzie: Karol Szymbara, Sebastian Kozubal, Kacper Grasela, Dominik Kluk, Kacper Bemben, Norbert Patlewicz, Dominik Glazar uplasowała się na 4 miejscu.

Dziewczęta nie miały wiele czasu na odpoczynek, bo już we wtorek walczyły w kolejnym etapie zawodów w Turaszówce w Krośnie. Reprezentacja w tym samym składzie uplasowała się na 4 miejscu, a Natalia Masłyk zajęła 2 miejsce, awansując tym samym do etapu wojewódzkiego.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy uzyskanych rezultatów i życzymy powodzenia w następnych zawodach.

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820