bolonia07To już czwarta grupa uczniów „Gastronomika” wyrusza odkrywać świat w ramach projektu „Skarby regionów Europy/Treasure regions” finansowanego z funduszy UE w programie PO WER.

Przygotowanie do wyjazdu trwa od kilku tygodni. Po stresie kwalifikacji, rozpoczęła się nauka włoskiego, zaliczanie zagadnień z języka angielskiego, powtórka z pierwszej pomocy, szkolenie baristyczne, zajęcia integracyjne i kulturowe, spotkania informacyjne, podpisanie umów….Dużo tego było.

Dziś ostatnie przygotowania, dopinanie (i ważenie) walizek, szykowanie prowiantu, bo już jutro wczesnym rankiem o 4:00 (a może raczej w nocy) rozpoczną podróż na południe Europy do Bolonii zwanej kulinarną stolicą Włoch. (Najpierw jednak jadą busem na północny-zachód do Pyrzowic skąd odlecą samolotem – wielu po raz pierwszy).

Tam, w Bolonii, czeka ich wiele atrakcji, a najważniejszą z nich jest 4-tygodniowy staż zawodowy w restauracjach i hotelach, kurs kuchni włoskiej, i wycieczki do Wenecji, Florencji, Modeny i innych miejsc.

Życzymy całej grupie 16 uczniów wspaniałych doświadczeń i czekamy na relacje z podróży. A Opiekunom życzymy siły, cierpliwości i jak najmniejszej ilości problemów do rozwiązywania.

Powodzenia!

 

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820