1Zgodnie z tradycją, 8 marca, świętowaliśmy Dzień Kobiet. Samorząd Uczniowski przy pełnym wsparciu klasy II THK przygotował z tej okazji akademię, dedykowaną wszystkim Paniom z „Gastronomika”.

Skomplikowaną naturę kobiety przybliżył znany uczony, profesor Jan Miodek, który długo i zawile próbował zgłębiać tajemnice umysłu i zachowania „osób płci żeńskiej”.

Na scenie pojawił się również człowiek, który pomógł zakłopotanemu mężczyźnie rozszyfrować trudny język kobiet, a tym samym przybliżył męskiej części widowni prawdziwy sens ich słów. Zaskakująco dużo można było dowiedzieć się o kobietach, poznając ukryte znaczenie ich imion. Nie zabrakło również muzyki, Karolina wyjaśniła słowami piosenki, iż „ babę zesłał Bóg”, natomiast mężczyźni z klasy II THK brawurowo zaśpiewali o tym, jak łatwo oszaleć z miłości. Wystarczą tylko oczy……

Aleksandra Paradysz

kl. II THK


Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820