Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

  • Warsztaty sushi
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 10 września 2018 r. do 25 września 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

1Zgodnie z tradycją, 8 marca, świętowaliśmy Dzień Kobiet. Samorząd Uczniowski przy pełnym wsparciu klasy II THK przygotował z tej okazji akademię, dedykowaną wszystkim Paniom z „Gastronomika”.

Skomplikowaną naturę kobiety przybliżył znany uczony, profesor Jan Miodek, który długo i zawile próbował zgłębiać tajemnice umysłu i zachowania „osób płci żeńskiej”.

Na scenie pojawił się również człowiek, który pomógł zakłopotanemu mężczyźnie rozszyfrować trudny język kobiet, a tym samym przybliżył męskiej części widowni prawdziwy sens ich słów. Zaskakująco dużo można było dowiedzieć się o kobietach, poznając ukryte znaczenie ich imion. Nie zabrakło również muzyki, Karolina wyjaśniła słowami piosenki, iż „ babę zesłał Bóg”, natomiast mężczyźni z klasy II THK brawurowo zaśpiewali o tym, jak łatwo oszaleć z miłości. Wystarczą tylko oczy……

Aleksandra Paradysz

kl. II THK


Aktualności

Kolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820