Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu i sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja trwa od 5 marca 2018 r. do 20 marca 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

zd 01     W dniu 7.03.2018 r. roku uczennice naszej szkoły z klasy 2 technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych - Kamila Jaślar i Katarzyna Różowicz  wraz z panią Małgorzatą Buczek i panią Małgorzatą Zajdel poprowadziły lekcję na temat "Zdrowego żywienia" w Zespole Szkół Publicznych w Klimkówce. W prelekcji udział wzięli uczniowie klasy 7 oraz uczniowie klas 2 i 3 gimnazjum.

Kamila i Kasia w krótkiej prezentacji przedstawiły najważniejsze zasady prawidłowego żywienia, dobór produktów spożywczych w całodziennym jadłospisie dla młodzieży oraz szkodliwość podjadanych przekąsek i fast foodów. Lekcja zakończyła się poczęstunkiem zdrowych ciasteczek owsianych i muffinek buraczanych wykonanych przez uczniów klasy 2 TŻ. Przygotowane ciasteczka bardzo posmakowały uczniom, jak i nauczycielom.

Aktualności

   W dniu 12.03.2018 r. Adrianna Jurczak i Wojciech Marek reprezentowali naszą szkołę w finale  IV  Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas wydarzenia Gastro-Silesia/Food Show. Do finału zakwalifikowało się tylko 12 szkół z całej Polski.Uczestnicy mieli do dyspozycji produkty znajdujące się w spiżarni, a składniki główne, które musieli wykorzystać do przygotowania swojego dania ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820