Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

  • Warsztaty sushi
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 10 września 2018 r. do 25 września 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

zd 01     W dniu 7.03.2018 r. roku uczennice naszej szkoły z klasy 2 technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych - Kamila Jaślar i Katarzyna Różowicz  wraz z panią Małgorzatą Buczek i panią Małgorzatą Zajdel poprowadziły lekcję na temat "Zdrowego żywienia" w Zespole Szkół Publicznych w Klimkówce. W prelekcji udział wzięli uczniowie klasy 7 oraz uczniowie klas 2 i 3 gimnazjum.

Kamila i Kasia w krótkiej prezentacji przedstawiły najważniejsze zasady prawidłowego żywienia, dobór produktów spożywczych w całodziennym jadłospisie dla młodzieży oraz szkodliwość podjadanych przekąsek i fast foodów. Lekcja zakończyła się poczęstunkiem zdrowych ciasteczek owsianych i muffinek buraczanych wykonanych przez uczniów klasy 2 TŻ. Przygotowane ciasteczka bardzo posmakowały uczniom, jak i nauczycielom.

Aktualności

Kolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820