zd 01     W dniu 7.03.2018 r. roku uczennice naszej szkoły z klasy 2 technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych - Kamila Jaślar i Katarzyna Różowicz  wraz z panią Małgorzatą Buczek i panią Małgorzatą Zajdel poprowadziły lekcję na temat "Zdrowego żywienia" w Zespole Szkół Publicznych w Klimkówce. W prelekcji udział wzięli uczniowie klasy 7 oraz uczniowie klas 2 i 3 gimnazjum.

Kamila i Kasia w krótkiej prezentacji przedstawiły najważniejsze zasady prawidłowego żywienia, dobór produktów spożywczych w całodziennym jadłospisie dla młodzieży oraz szkodliwość podjadanych przekąsek i fast foodów. Lekcja zakończyła się poczęstunkiem zdrowych ciasteczek owsianych i muffinek buraczanych wykonanych przez uczniów klasy 2 TŻ. Przygotowane ciasteczka bardzo posmakowały uczniom, jak i nauczycielom.

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820