1W poniedziałek 5 marca mieliśmy wizytę bardzo sympatycznych gości-uczniów II klasy podstawowej Zespołu Szkół w Iwoniczu-Zdroju. Wspólnie braliśmy udział w warsztatach "Matematyka w kuchni". Pod   kierunkiem nauczyciela technologii oraz uczniów klasy II szkoły zawodowej młodzi adepci sztuki kulinarnej zgłębiali matematyczne receptury, w wyniku których powstały pyszne ciasteczka i muffinki.

Zarówno prowadzący warsztaty jak i uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością pracy w grupie, kreatywnością i wytrwałością w dążeniu do celu. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę między naszymi szkołami.

 

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820