Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu i sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja trwa od 5 marca 2018 r. do 20 marca 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

   1W poniedziałek 5 marca mieliśmy wizytę bardzo sympatycznych gości-uczniów II klasy podstawowej Zespołu Szkół w Iwoniczu-Zdroju. Wspólnie braliśmy udział w warsztatach "Matematyka w kuchni". Pod   kierunkiem nauczyciela technologii oraz uczniów klasy II szkoły zawodowej młodzi adepci sztuki kulinarnej zgłębiali matematyczne receptury, w wyniku których powstały pyszne ciasteczka i muffinki.

Zarówno prowadzący warsztaty jak i uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością pracy w grupie, kreatywnością i wytrwałością w dążeniu do celu. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę między naszymi szkołami.

 

Aktualności

   W dniu 12.03.2018 r. Adrianna Jurczak i Wojciech Marek reprezentowali naszą szkołę w finale  IV  Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas wydarzenia Gastro-Silesia/Food Show. Do finału zakwalifikowało się tylko 12 szkół z całej Polski.Uczestnicy mieli do dyspozycji produkty znajdujące się w spiżarni, a składniki główne, które musieli wykorzystać do przygotowania swojego dania ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820