1W poniedziałek 5 marca mieliśmy wizytę bardzo sympatycznych gości-uczniów II klasy podstawowej Zespołu Szkół w Iwoniczu-Zdroju. Wspólnie braliśmy udział w warsztatach "Matematyka w kuchni". Pod   kierunkiem nauczyciela technologii oraz uczniów klasy II szkoły zawodowej młodzi adepci sztuki kulinarnej zgłębiali matematyczne receptury, w wyniku których powstały pyszne ciasteczka i muffinki.

Zarówno prowadzący warsztaty jak i uczestnicy musieli wykazać się umiejętnością pracy w grupie, kreatywnością i wytrwałością w dążeniu do celu. Mamy nadzieję na dalszą owocną współpracę między naszymi szkołami.

 

Aktualności

TIRAMISU – PANNA COTTA – CANTUCCINI – CROSTATA – PESTIÑOS Już same nazwy maja w sobie tyle aromatu i smaku, że każdy łasuch od razu entuzjastycznie na nie reaguje. Te pyszne włoskie i hiszpańskie desery wystąpiły 14 czerwca 2018 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju podczas podsumowania projektu „Skarby regionów Europy/Treasure regions” finansowanego w całości z funduszy ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820