juszka01

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłą podróżniczką Anną Marią Juszką Zając z Krosna-Polanki pt. „Autostopem i pieszo przez Gwineę Bissau i Konakry”.

Podróżniczka pisze o sobie:
„Cześć, nazywam się Juszka i cierpię na zakaźną chorobę zwaną - Afryka. To wcale nie taka groźna choroba. Objawia się nieustanną potrzebą powracania na Czarny Ląd i szukania tego "czegoś", co występuje tylko w Afryce i próżno szukać tego w Europie czy gdziekolwiek indziej. To "coś" to taki spokój wewnętrzny i życie chwilą, które jest możliwe tylko tam, wśród wiecznie uśmiechniętych ludzi, na piaszczystych drogach i w gorącym słońcu.


Po raz pierwszy wylądowałam w Afryce dwa lata temu, ale długo bez niej nie wytrzymałam i wróciłam tam znów, tym razem nie na chwilę, a na 8 miesięcy. Więc jeśli chcecie się zarazić Afryką, to zapraszam na wspólną podróż przez dwie Gwinee - Bissau i Konakry, które przemierzyłam w ostatnim czasie autostopem i pieszo”.

Spotkanie odbędzie się 2 marca 2018 r. o godz. 9.40 (3 i 4 godzina lekcyjna) w sali 410

Wstęp 3 zł.

Zebrane pieniądze skarbnicy klasowi wpłacają do p. Telegi i p. Turowskiego do 1 marca.

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820