juszka01

Zapraszamy na spotkanie z niezwykłą podróżniczką Anną Marią Juszką Zając z Krosna-Polanki pt. „Autostopem i pieszo przez Gwineę Bissau i Konakry”.

Podróżniczka pisze o sobie:
„Cześć, nazywam się Juszka i cierpię na zakaźną chorobę zwaną - Afryka. To wcale nie taka groźna choroba. Objawia się nieustanną potrzebą powracania na Czarny Ląd i szukania tego "czegoś", co występuje tylko w Afryce i próżno szukać tego w Europie czy gdziekolwiek indziej. To "coś" to taki spokój wewnętrzny i życie chwilą, które jest możliwe tylko tam, wśród wiecznie uśmiechniętych ludzi, na piaszczystych drogach i w gorącym słońcu.


Po raz pierwszy wylądowałam w Afryce dwa lata temu, ale długo bez niej nie wytrzymałam i wróciłam tam znów, tym razem nie na chwilę, a na 8 miesięcy. Więc jeśli chcecie się zarazić Afryką, to zapraszam na wspólną podróż przez dwie Gwinee - Bissau i Konakry, które przemierzyłam w ostatnim czasie autostopem i pieszo”.

Spotkanie odbędzie się 2 marca 2018 r. o godz. 9.40 (3 i 4 godzina lekcyjna) w sali 410

Wstęp 3 zł.

Zebrane pieniądze skarbnicy klasowi wpłacają do p. Telegi i p. Turowskiego do 1 marca.

Aktualności

TIRAMISU – PANNA COTTA – CANTUCCINI – CROSTATA – PESTIÑOS Już same nazwy maja w sobie tyle aromatu i smaku, że każdy łasuch od razu entuzjastycznie na nie reaguje. Te pyszne włoskie i hiszpańskie desery wystąpiły 14 czerwca 2018 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju podczas podsumowania projektu „Skarby regionów Europy/Treasure regions” finansowanego w całości z funduszy ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820