zd 01 Pod tym hasłem odbyły się ostatnie zajęcia w klasie IV THKŻ z jednostek modułowych w zawodach: technik hotelarstwa, technik technologii żywności oraz kelner. Celem przeprowadzonych zajęć było podsumowanie cyklu kształcenia w poszczególnych zawodach. Przygotowany dla uczniów quiz, dostarczył im wielu emocji, a przy tym był nie tylko sprawdzeniem wiedzy i umiejętności, ale także fajną zabawą.

Zajęcia przebiegały w miłej i życzliwej atmosferze. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą i umiejętnościami zawodowymi osiągniętymi w toku kilkumiesięcznej edukacji. Spotkanie zakończyło się pokazem baristycznym przygotowanym przez kelnerów. Uwieńczeniem spotkania była degustacja kawy oraz ciasta, sporządzonego  przez techników technologii żywności, przy stołach zaaranżowanych przez techników hotelarstwa.

W spotkaniu wzięła udział Pani dyrektor Ludmiła Grzegorczyk, a zajęcia przygotowały Panie: Agnieszka Topolska, Iwona Sikorowicz, Marta Szelc, Marta Fejkiel.

Aktualności

24 maja to był wyjątkowy i bardzo udany dzień dla uczniów klas I i II Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wyjechaliśmy wspólnie z wychowawcami Dorotą Dołęgowską i Joanną Kościółek do Rymanowa na obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820