Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu i sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja trwa od 5 marca 2018 r. do 20 marca 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

wigiliasosw020 22 grudnia odbyło się w internacie spotkanie wigilijne dla społeczności SOSW, rodziców, młodzieży, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Pan Dyrektor Jan Barsznica powitał wszystkich uczestników spotkania. Następnie młodzież z wszystkich klas SOSW zaprezentowała program artystyczny pt. „Opowieść wigilijna”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom przedstawienia za zaangażowanie i naukę tekstów na pamięć. Na szczególną pochwałę zasługuje Michał Bryś, który tytułową rolę odegrał znakomicie, wyróżniając się pod względem ilości zapamiętanego tekstu. Po zakończonej części artystycznej pan Dyrektor wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe laureatom i uczestnikom szkolnego konkursu na najładniejszą bożonarodzeniową ozdobę i kartkę. Następnie pani Kierownik Halina Józefczyk- Habrat zachęciła do obejrzenia wystawy nagrodzonych prac konkursowych oraz wykonanej przez młodzież drewnianej szopki ustawionej przed wejściem do budynku internatu. W dalszej części spotkania pan Dyrektor złożył wszystkim bożonarodzeniowe życzenia, łamiąc się opłatkiem. Następnie wszyscy usiedli do pięknie nakrytego świątecznego stołu, spożywając, jak zwykle smaczne potrawy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w naszym wigilijnym spotkaniu.

Aktualności

   W dniu 12.03.2018 r. Adrianna Jurczak i Wojciech Marek reprezentowali naszą szkołę w finale  IV  Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas wydarzenia Gastro-Silesia/Food Show. Do finału zakwalifikowało się tylko 12 szkół z całej Polski.Uczestnicy mieli do dyspozycji produkty znajdujące się w spiżarni, a składniki główne, które musieli wykorzystać do przygotowania swojego dania ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820