wigiliasosw020 22 grudnia odbyło się w internacie spotkanie wigilijne dla społeczności SOSW, rodziców, młodzieży, nauczycieli oraz zaproszonych gości. Pan Dyrektor Jan Barsznica powitał wszystkich uczestników spotkania. Następnie młodzież z wszystkich klas SOSW zaprezentowała program artystyczny pt. „Opowieść wigilijna”.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom przedstawienia za zaangażowanie i naukę tekstów na pamięć. Na szczególną pochwałę zasługuje Michał Bryś, który tytułową rolę odegrał znakomicie, wyróżniając się pod względem ilości zapamiętanego tekstu. Po zakończonej części artystycznej pan Dyrektor wręczył dyplomy i nagrody rzeczowe laureatom i uczestnikom szkolnego konkursu na najładniejszą bożonarodzeniową ozdobę i kartkę. Następnie pani Kierownik Halina Józefczyk- Habrat zachęciła do obejrzenia wystawy nagrodzonych prac konkursowych oraz wykonanej przez młodzież drewnianej szopki ustawionej przed wejściem do budynku internatu. W dalszej części spotkania pan Dyrektor złożył wszystkim bożonarodzeniowe życzenia, łamiąc się opłatkiem. Następnie wszyscy usiedli do pięknie nakrytego świątecznego stołu, spożywając, jak zwykle smaczne potrawy. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i udział w naszym wigilijnym spotkaniu.

Aktualności

Pewno nie wszyscy wiedzą, że u nas, w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywają się zajęcia kształtujące kreatywność. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, czasem coś z niczego zrobimy, coś namalujemy, wytniemy lub nakleimy. Za nami złota jesień, zobaczcie zatem nasze jesienne prace.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820