obr 01

Sukcesem zakończył się udział Katarzyny Inglot z klasy II THK w finale XVIII edycji Krośnieńskiego Konkursu Literackiego organizowanego dla młodzieży z województw południowej Polski. Katarzyna otrzymała nagrodę specjalną ufundowaną przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Oddział w Krośnie za opowiadanie „Pozory czasem mylą”.
Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 19 grudnia 2017 r. w Czytelni Głównej Krośnieńskiej Biblioteki Publicznej. Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli Prezydent Miasta Krosna i Starosta Powiatu Krośnieńskiego. Poezję i prozę oceniało jury pod przewodnictwem  poety i publicysty Wojciecha Bonowicza.

Jury zwracało uwagę na oryginalny pomysł, kompozycję utworu, wyraz artystyczny i poprawność ortograficzną. Nagrodzone i wyróżnione utwory opublikowane zostały w specjalnym numerze Krośnieńskich Zeszytów Bibliotecznych.
W konkursie swoją twórczość poetycką zaprezentowały także Patrycja Twaróg z klasy II TŻ i Jagoda Łazor z klasy I TŻa. Opiekunem merytorycznym była pani Wioletta Zawada.

Aktualności

TIRAMISU – PANNA COTTA – CANTUCCINI – CROSTATA – PESTIÑOS Już same nazwy maja w sobie tyle aromatu i smaku, że każdy łasuch od razu entuzjastycznie na nie reaguje. Te pyszne włoskie i hiszpańskie desery wystąpiły 14 czerwca 2018 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju podczas podsumowania projektu „Skarby regionów Europy/Treasure regions” finansowanego w całości z funduszy ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820