25Biblioteka szkolna wzbogaciła się w książki zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Powiększyliśmy nasz księgozbiór o ok. 800 nowych pozycji. Mamy wszystkie nowości wydawnicze - zapraszamy, czas się o tym przekonać!

Czekają na Ciebie kryminały, thrillery psychologiczne, powieści o miłości. Możesz również przeczytać ciekawe autobiografie i biografie ludzi z pierwszych stron gazet, mediów, sportowców, aktorów, muzyków, podróżników.

Jeżeli interesujesz się zdrowym trybem życia proponujemy ci „Trening życia” z Deynn i Majewskim. Dla dziewczyn, które chcą zrobić perfekcyjny makijaż na święta proponujemy „Tajniki DIY” i „Sekrety piękna”. Zakupiliśmy również pozycje historyczne dla tych, którzy interesują się historią: Wołyniem, Żołnierzami Wyklętymi oraz początkami powstania państwa polskiego.

Jeżeli lubisz literaturę opartą na faktach to polecamy m. in. książki: „Ołówek”, „Silniejszy od nienawiści”, „Ocalona aby przebaczyć”….

Jeżeli chcesz odbudować lub wzmocnić swoje więzi z Bogiem, jeżeli wątpisz w jego istnienie, szukasz celu i sensu życia… - na pewno ci w tym pomogą ks. Kaczkowski, s. Chmielewska, o. Dolindo, o. Pio, o. Adam Szustak. Przyjdź , wypożycz i sam się przekonaj, jaka siłę mają ich słowa, myśli i ich życiowa historia.

W ramach realizowanego w naszej szkole Narodowego Program Rozwoju Czytelnictwa, odnowiliśmy również większość zbioru szkolnych lektur. Dla tych, którzy wolą słuchać zakupiliśmy również audiobooki. Zakupy książkowe w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa to pozycje, zgłoszone jako Wasze propozycje w przeprowadzonych wcześniej ankietach.

Zapraszamy do szkolnej biblioteki! W chwili obecnej wiele książek zostało już wypożyczonych, niektóre książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, ale z pewnością każdy znajdzie jeszcze coś dla siebie.

Aktualności

Pewno nie wszyscy wiedzą, że u nas, w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywają się zajęcia kształtujące kreatywność. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, czasem coś z niczego zrobimy, coś namalujemy, wytniemy lub nakleimy. Za nami złota jesień, zobaczcie zatem nasze jesienne prace.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820