Uwaga!

Ruszyła rekrutacja do wyjazdu na staż zawodowy w Bolonii, we Włoszech.

Formularze zgłoszeniowe można odebrać w sekretariacie szkoły.

Uzupełnione należy składać do 20 grudnia.

zd 01   24 i 25 listopada uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w obsłudze gastronomicznej sympozjum naukowego ,,Praca socjalna a wychowanie’’,  zorganizowanego przez Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym. Naszym zadaniem było przygotowanie dla uczestników konferencji posiłków i słodkości. Przygotowaliśmy wystawne menu, w skład którego wchodziły dania zimne i gorące oraz ciasta i desery. Wszystkie potrawy prezentowaliśmy na stołach bankietowych.

Uczniowie chcą się rozwijać, sprawdzać swoje umiejętności, dlatego bardzo chętnie angażują się  w organizację i obsługę przyjęć okolicznościowych.

Aktualności

Tak jak dla Wyspiańskiego inspiracją do napisania „Wesela” były zaślubiny poety, Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną, tak dla nas impulsem do weselnego biesiadowania stało się Narodowe Czytanie! 14 grudnia 2017 r. biblioteka szkolna  ZSGH na potrzeby inscenizacji „Wesela” zmieniła  się w Bronowice, w których rozgrywa się akcja dramatu.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820