Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu i sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja trwa od 5 marca 2018 r. do 20 marca 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

zd 01   24 i 25 listopada uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w obsłudze gastronomicznej sympozjum naukowego ,,Praca socjalna a wychowanie’’,  zorganizowanego przez Michalicki Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Miejscu Piastowym. Naszym zadaniem było przygotowanie dla uczestników konferencji posiłków i słodkości. Przygotowaliśmy wystawne menu, w skład którego wchodziły dania zimne i gorące oraz ciasta i desery. Wszystkie potrawy prezentowaliśmy na stołach bankietowych.

Uczniowie chcą się rozwijać, sprawdzać swoje umiejętności, dlatego bardzo chętnie angażują się  w organizację i obsługę przyjęć okolicznościowych.

Aktualności

   W dniu 12.03.2018 r. Adrianna Jurczak i Wojciech Marek reprezentowali naszą szkołę w finale  IV  Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas wydarzenia Gastro-Silesia/Food Show. Do finału zakwalifikowało się tylko 12 szkół z całej Polski.Uczestnicy mieli do dyspozycji produkty znajdujące się w spiżarni, a składniki główne, które musieli wykorzystać do przygotowania swojego dania ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820