Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu i sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja trwa od 5 marca 2018 r. do 20 marca 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

zd 01 Dnia 16.11.2017 r. w naszej szkole odbył się finał szkolnego konkursu kulinarnego o „Puchar Dyrektora” podczas, którego uczniowie zostali wyróżnieni dyplomami i nagrodami za zajęcie czołowych miejsc. Zadaniem młodych adeptów sztuki kulinarnej było przygotowanie według własnego pomysłu dania głównego z drobiu oraz wkomponowanie w swoją potrawę zestawu surowców przygotowanych przez organizatora konkursu na zasadzie „blackbox-u”. Uczniowie byli oceniani przez dwie komisje: techniczną i degustacyjną. Jury po zsumowaniu punktów wyłoniło zwycięzców.


I miejsceWojciech Marek „Rolada z indyka podana z puree z batatów w asyście: borowików i rokiety siewnej oraz sosu migdałowego.”
II miejsce Paweł Fijałka „Filet z kurczaka z kostką podany z puree z brokułu, karmelizowaną marchewką, gotowanym batatem oraz sosem żurawinowym”.
III miejsce – Adrianna JurczakWykwintna rolada z indyka podana z pieczonymi batatami i szparagami oraz  z białym sosem”.
Uczniowie wykazali się ogromną wiedzą i umiejętnościami, a także zaangażowaniem.
Ta rywalizacja była doskonałym treningiem przed egzaminem zawodowym oraz możliwością sprawdzenia samego siebie jako przyszłego specjalisty w zdobywanym zawodzie. Każdy uczestnik jest wygranym, bo miał możliwość zdobycia kolejnych doświadczeń w zawodzie.

Gratulujemy uczniom znakomitych wyników.

Aktualności

   W dniu 12.03.2018 r. Adrianna Jurczak i Wojciech Marek reprezentowali naszą szkołę w finale  IV  Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas wydarzenia Gastro-Silesia/Food Show. Do finału zakwalifikowało się tylko 12 szkół z całej Polski.Uczestnicy mieli do dyspozycji produkty znajdujące się w spiżarni, a składniki główne, które musieli wykorzystać do przygotowania swojego dania ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820