plakat dpu1  plakat konkursy

3Obchody Dnia Niepodległości tradycyjnie rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz zmarłych nauczycieli, uczniów i pracowników naszej szkoły . Następnie, w asyście pocztu sztandarowego, nauczyciele i uczniowie przeszli do sali kina „Wczasowicz”, gdzie obejrzeli montaż słowno – muzyczny Ku niepodległej, w wykonaniu uczniów klasy III TŻa.

Aktorzy słowem i piosenką przypomnieli najważniejsze wydarzenia z historii Polski od utraty suwerenności, po szczęśliwy dla Polaków rok 1918. Uzupełnieniem recytacji i patriotycznych pieśni, które z zaangażowaniem zaśpiewała męska część klasy (przy wsparciu chłopców z II THK) była prezentacja multimedialna wykonana przez Wiktorię Borkowską.

Występ młodzieży podsumował dyrektor szkoły, pan Jan Barsznica, podkreślając, jak ważne jest docenianie tego, że żyjemy w niepodległym państwie.

W przygotowaniu akademii uczniów wspierały: pani Magdalena Litwin, Ewa Oberc i Jolanta Sałata.

 

Aktualności

20 listopada w ZS w Iwoniczu odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Obie nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców, po niezwykle zaciętej walce, w imponującym stylu wywalczyły I miejsca. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Iwona Orlińska, Wiktoria Guzik, natomiast chłopców reprezentowali Bartłomiej Wiśniewski i Piotr Wołczański.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820