Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

  • Warsztaty sushi
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 10 września 2018 r. do 25 września 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

zd 01ANGELIKA PARADYSZ z kl. III i PAULINA WILUSZ z kl. IV technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zwyciężyły w eliminacjach szkolnych XXII edycji Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. Uczennice sprawdzą swoje siły na etapie okręgowym, który odbędzie się 12 stycznia 2018 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie.


W eliminacjach szkolnych wzięli również udział uczniowie: Wiktoria Borkowska, Sylwia Grochmal, Piotr Wołczański, Katarzyna Staroń, Wiktoria Ząbkiewicz, Wojciech Marek, Kamila Jaślar, Adrianna Jurczak, Daniel Cwynar, Jakub Obłój, Zofia Gajewska, Gabriela Niedziela, Mateusz Twardzik, Beata Miś.
Wręczenia dyplomów i nagród dokonała Pani Wicedyrektor Ludmiła Grzegorczyk, 8 listopada br., dziękując wszystkim za udział, a zwycięzcom życząc sukcesów na kolejnym etapie zmagań konkursowych.

Aktualności

Kolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820