plakat dpu1  plakat konkursy

konkurs pp016 listopada odbył się XI Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej, który ma na celu krzewienie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie wrażliwości na piękno muzyki a także upowszechnianie pieśni o tematyce patriotycznej. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce  uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje zdolności muzyczne,  wykonując pieśń polskiego autora.

Ocenie jury poddany był dobór repertuaru, interpretacja, muzykalność i warunki głosowe wykonawcy oraz ogólny wyraz artystyczny. Naszą szkołę reprezentowała Karolina Borek śpiewając utwór „Jeśli nie wrócę przed świtem” oraz Ksena Dubis, która otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki „Dziś idę walczyć mamo”. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a koncert laureatów wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 11 listopada w Krościenku Wyżnym.

Opiekun uczniów

Justyna Biskup

Aktualności

20 listopada w ZS w Iwoniczu odbyła się Powiatowa Licealiada w tenisie stołowym drużynowym. Obie nasze drużyny zarówno dziewcząt jak i chłopców, po niezwykle zaciętej walce, w imponującym stylu wywalczyły I miejsca. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Iwona Orlińska, Wiktoria Guzik, natomiast chłopców reprezentowali Bartłomiej Wiśniewski i Piotr Wołczański.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820