Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

  • Warsztaty sushi
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 10 września 2018 r. do 25 września 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

konkurs pp016 listopada odbył się XI Powiatowy Konkurs Polskiej Pieśni Patriotycznej, który ma na celu krzewienie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży, kształtowanie wrażliwości na piękno muzyki a także upowszechnianie pieśni o tematyce patriotycznej. Na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Chorkówce  uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje zdolności muzyczne,  wykonując pieśń polskiego autora.

Ocenie jury poddany był dobór repertuaru, interpretacja, muzykalność i warunki głosowe wykonawcy oraz ogólny wyraz artystyczny. Naszą szkołę reprezentowała Karolina Borek śpiewając utwór „Jeśli nie wrócę przed świtem” oraz Ksena Dubis, która otrzymała wyróżnienie za wykonanie piosenki „Dziś idę walczyć mamo”. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a koncert laureatów wraz z wręczeniem nagród odbędzie się 11 listopada w Krościenku Wyżnym.

Opiekun uczniów

Justyna Biskup

Aktualności

Kolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820