Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej/Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie kucharz:

  • Warsztaty sushi
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 10 września 2018 r. do 25 września 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego oraz na tablicy ogłoszeń.

idea02

„Człowieka trzeba mierzyć miarą serca” 

(Święty Jan Paweł II.  Homilia, Sopot, 1999 r.) 

W dniu 27 października br. odbyły się uroczystości 15-lecia istnienia Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK przy Zespole Szkół im. AK w Jedliczu. W jubileuszu uczestniczył dyrektor naszej szkoły pan Jan Barsznica oraz troje krwiodawców wraz z opiekunem Szkolnego Klubu HDK.

W czasie uroczystości nagrodzono młodych krwiodawców, którzy oddali najwięcej krwi. Wśród wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

ALBRYCHT MICHAŁ kl. IV TŻ

GABRIELA GOMÓŁKA kl. III TŻb

KAROL KURDYŁA kl. IV THKŻ

Statuetki „Serce na dłoni” wręczyli krwiodawcom Senator Rzeczypospolitej Polskiej Alicja Zając, Starosta Powiatu Krośnieńskiego Jan Juszczak oraz Prezes Zarządu Rejonowego PCK w Krośnie lek. med. Władysław Tlałka. Nagrody w imieniu wyróżnionych krwiodawców, którzy w tym dniu brali udział szkolnej wycieczce, odebrał opiekun Klubu. Dyrekcja szkoły oraz opiekun Szkolnego Klubu HDK PCK gratulują uhonorowanym uczniom oraz kierują słowa uznania za postawę humanitaryzmu i dzielenia się sobą z drugim człowiekiem.

 

Opiekun Szkolnego Klubu HDK PCK

Witold Turowski

 

Autorzy zdjęć:

Paweł Duda,

Justyna Kędzierawska

Aktualności

Kolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820