pozegnaniezs001Ulicami, uśmiechnięci

Chodzą sobie absolwenci

Popatrz, o popatrz

Wiatr porywa ich marzenia

Już nam mówią do widzenia

Popatrz, o popatrz…

Tę nieco zmienioną wersję piosenki Anny Jantar można było usłyszeć podczas uroczystej kolacji, przygotowanej dla absolwentek szkoły zawodowej. Młodsi koledzy przedstawili również scenkę z internackich zajęć oraz wierszem pisane charakterystyki dziewczyn kończących szkołę, czyli: Agnieszki, Ewy, Ilony, Laury, Ewy i goszczącej u nas często Julki. Absolwentki z rąk pani kierownik otrzymały pamiątkowe laurki i książki.

Wychowanki kończące swój pobyt w internacie i szkole wyraziły wdzięczność wszystkim wychowawcom i pracownikom internatu za okazane serce, życzliwość i pomoc, wręczając przy tym wykonane przez siebie upominki z indywidualną dedykacją. Podczas kolacji łzy wzruszenia przeplatały się z radością, wspomnienia z teraźniejszością i marzeniami o szczęśliwej przyszłości.

DROGIE NASZE ABSOLWENTKI

życzymy wam pomyślności i wytrwałości w realizowaniu tych marzeń!!!

Ciepło się trzymajcie, a jak zatęsknicie, to nas odwiedzajcie!!!

Aktualności

Tegoroczny okres ferii zimowych część młodzieży "Gastronomika" spędziła aktywnie, uczestnicząc w kursach w ramach projektu pn. „Program poprawy jakości kształcenia zawodowego w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu Zdroju”.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820