pozegnaniezs001Ulicami, uśmiechnięci

Chodzą sobie absolwenci

Popatrz, o popatrz

Wiatr porywa ich marzenia

Już nam mówią do widzenia

Popatrz, o popatrz…

Tę nieco zmienioną wersję piosenki Anny Jantar można było usłyszeć podczas uroczystej kolacji, przygotowanej dla absolwentek szkoły zawodowej. Młodsi koledzy przedstawili również scenkę z internackich zajęć oraz wierszem pisane charakterystyki dziewczyn kończących szkołę, czyli: Agnieszki, Ewy, Ilony, Laury, Ewy i goszczącej u nas często Julki. Absolwentki z rąk pani kierownik otrzymały pamiątkowe laurki i książki.

Wychowanki kończące swój pobyt w internacie i szkole wyraziły wdzięczność wszystkim wychowawcom i pracownikom internatu za okazane serce, życzliwość i pomoc, wręczając przy tym wykonane przez siebie upominki z indywidualną dedykacją. Podczas kolacji łzy wzruszenia przeplatały się z radością, wspomnienia z teraźniejszością i marzeniami o szczęśliwej przyszłości.

DROGIE NASZE ABSOLWENTKI

życzymy wam pomyślności i wytrwałości w realizowaniu tych marzeń!!!

Ciepło się trzymajcie, a jak zatęsknicie, to nas odwiedzajcie!!!

Aktualności

TIRAMISU – PANNA COTTA – CANTUCCINI – CROSTATA – PESTIÑOS Już same nazwy maja w sobie tyle aromatu i smaku, że każdy łasuch od razu entuzjastycznie na nie reaguje. Te pyszne włoskie i hiszpańskie desery wystąpiły 14 czerwca 2018 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju podczas podsumowania projektu „Skarby regionów Europy/Treasure regions” finansowanego w całości z funduszy ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820