rymanowzdroj001Niedługo koniec roku szkolnego, czas wycieczkowy w pełni, wszyscy wyjeżdżają, wychodzą, więc i my nie jesteśmy gorsi.

W pełni gotowi do wyprawy na szlak o 9.00 opuściliśmy szkołę. Nie chcąc nadwyrężyć naszych nóg, poprosiliśmy p. Jurka o podwiezienie do Rymanowa-Zdroju.

Tam pospacerowaliśmy alejkami, spędziliśmy chwilę wdychając solankowe powietrze w tężni i z uzupełnionym zapasem wody ruszyliśmy zielonym szlakiem do Iwonicza-Zdroju. Po drodze podziwialiśmy piękne widoki, Ania nazbierała bukiet polnych kwiatów, Michał zabawiał rozmową panią Krysię, Karol fotografował przyrodę, i oczywiście jak to Karol - znalazł borowika ceglastoporego potocznie zwanego podcieczem, Sebastian sprawdzał naszą wiedzę podczas gry w Milionerów a Piotr dbał, żebyśmy nie zabłądzili - wypatrywał biało-zielonych znaków na drzewach. Pogoda była wyśmienita: trochę chmurek, trochę słońca i delikatny wiatr - jednym słowem - bajka!!!

Chcąc tradycji pieszych wędrówek uczynić za dość, zapaliliśmy ognisko - oczywiście w bezpiecznym miejscu. Upiekliśmy kiełbaski, niektórzy nawet po kilka - cóż apetyt rośnie w miarę CHODZENIA. Zadowoleni, wróciliśmy do szkoły, z postanowieniem częstszego organizowania takich eskapad.

 

Aktualności

TIRAMISU – PANNA COTTA – CANTUCCINI – CROSTATA – PESTIÑOS Już same nazwy maja w sobie tyle aromatu i smaku, że każdy łasuch od razu entuzjastycznie na nie reaguje. Te pyszne włoskie i hiszpańskie desery wystąpiły 14 czerwca 2018 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju podczas podsumowania projektu „Skarby regionów Europy/Treasure regions” finansowanego w całości z funduszy ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820