{gallery}2013_img/rzeszow:100:70:1:0{/gallery}

W lutym czteroosobowa grupa uczniów z kl. IITHO i IITKK odbyła 14-dniowy staż w Hotelu Ambasadorskim**** w Rzeszowie. Uczestnicy praktyki zmierzyli się z zadaniami wyznaczonymi przez menedżerów hotelu. Mieliśmy okazję sporządzać wyśmienite potrawy, m.in. sushi. Pracowaliśmy także w cukierni oraz przygotowywaliśmy i obsługiwaliśmy bankiety. Do naszych obowiązków należało także robienie kawy i przygotowywanie zastawy stołowej.

Zmęczeni po zakończonej pracy mogliśmy w pełni skorzystać z atrakcji hotelu. Do dyspozycji mieliśmy Fitness Club wyposażony w profesjonalną siłownię, solarium oraz saunę, z której korzystaliśmy najchętniej. Sprawdziliśmy także, jakie atrakcje ma dla turystów stolica Podkarpacia. Zwiedziliśmy m.in. Podziemną Trasę Turystyczną, czyli historyczny szlak piwnic o łącznej długości 369 m, znajdujący się pod płytą rzeszowskiego rynku. Oprócz tego podziwialiśmy, jak rozwija się tętniące życiem miasto innowacji.
Hotel Ambasadorski w Rzeszowie jest często odwiedzany przez  artystów, celebrytów  polskich, jak i zagranicznych: Doda, Feel, Ania Wyszkoni, Ania Dąbrowska. Gościła tu też Pierwsza Dama RP - Maria Kaczyńska. Zostawili trwały ślad po swoim pobycie - własny, oryginalny wpis do pamiątkowej księgi gości.
Bardzo cieszymy się z możliwości odbycia stażu w Rzeszowie, ponieważ zdobyliśmy nowe umiejętności , a także poznaliśmy osobiście Andrea Anastasiego :)
II THO, II TKK    

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820